5 kw.
Hard Disk Sentinel Standard za darmo !
Hard Disk Sentinel – to przydatne narzędzie do monitorowania dysków twardych HDD i SSD. Program wyszukuje, analizuje, testuje i naprawia ( jeśli wystąpią) problemy związane z dyskiem twardym.
[ad]
Hard Disk Sentinel wyświetla szczegółowe informacje o dyskach twardych, monitoruje ich stan, temperaturę i wszystkie parametry SMART.Wiele różnych alertów i opcji raportów jest dostępnych dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa cennych danych na dyskach.
Licencja jest dożywotnia, czyli pozwala również na dożywotnie aktualizacje do każdej nowej wersji Standard.
Autor: Arti dnia 05.04.13 o godz. 15:50
czy wiadomo o jaka wersje programu chodzi?
Autor: Oxygen Thief dnia 05.04.13 o godz. 15:52
o taką jaka podana jest w tytule wpisu.
Autor: Arti dnia 05.04.13 o godz. 15:55
widze, ze standard ale wersje bo mam 4.0
Autor: Emmers dnia 05.04.13 o godz. 23:10
W promocji była już wersja 4.20 Pro. Czym się różnią wersje Standard od Pro nie wiem, Po sprawdzeniu kondycji obydwu moich dysków odinstalowałem, nie lubię choinki na pulpicie i w zasobniku systemowym. Tym bardziej, że w międzyczasie pod wpływem nagłej przerwy w dopływie energii elektrycznej pojawiły się błędy na dysku których program w ogóle nie wyłapał i zignorował. Moim skromny zdaniem ten program to zwykły gadżet. Nie ma zresztą programu, który chroniłby dysk przed zużyciem, a diagnostykę wystarczy włączyć raz na jakiś czas. .
Autor: kostia123456 dnia 01.05.13 o godz. 08:09
Witam i zgadzam sie z ostatnim komentarzem ze ten program to dobry dla dzieciakowale nie dla profesjonalistow poprostu lipa