Advanced SystemCare 5 PRO za darmo !

Advanced SystemCare 5 PRO – to pakiet  kilkadziesięcu specjalistycznych narzędzi które pomogą utrzymać dobrą  kondycję twojego systemu Windows. Advanced SystemCare 5 PRO to  program typu „wszystko w jednym”, umożliwiający za pomocą jednego kliknięcia myszką czyszczenie, ochronę, naprawę i optymalizację twojego systemu.Interfejs programu został bardzo dobrze zaprojektowany, jest przejrzysty i intuicyjny dzięki czemu łatwo odnaleźć w nim interesujące nas narzędzia.Obsługa programu jest naprawdę bardzo prosta .

[ad]

Advanced SystemCare 5 PRO umożliwia czyszczenie i naprawę rejestru, naprawę konfiguracji systemu, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, uodpornianie systemu na złośliwe oprogramowanie, ochronę prywatności, oczyszczanie dysku ze zbędnych/tymczasowych plików śmieci które niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku, zarządzanie  autostartem, przyspieszanie systemu,  zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, uruchomionymi procesami, usługami i wiele więcej.

Strona z promocją

❗ Uwaga ❗ Jest tylu chętnych że serwery producenta są przeciążone, radzę sprawdzać co jakiś czas.

Kluczyk przychodzi na maila, gdyby jednak ktoś miał problemy to podałem klucz na forum  gdyż dla wszystkich jest taki sam.

komentarze 3 do tego wpisu.

  1. Autor: rimdop dnia 14.02.12 o godz. 12:56

    Zainstalowałem ten program,lecz nie stwierdziłem znacznej różnicy w szybkości i dzialaniu komputera.Ufam,że jest dobry…,ale mnie nie przekonuje.Wystarczy mieć ccleaner, dbać o rejestr(Advanced registry doctor) i defragmentować Auslogics Disk Defrag Profesional .”Kombajny wyszły z mody”,jak kiedyś w muzyce.

  2. Autor: rimdop dnia 14.02.12 o godz. 13:02

    Kombajny są w modzie,tak powinno być.

  3. Autor: silesian dnia 14.02.12 o godz. 19:06

    …używam ten program od wersji „3” i jestem zadowolony , jest skuteczny prosty i nie ma wpadek z usunięciem czegoś potrzebnego , dorównuje mu w skuteczności tylko JetClean – ale na nowych mocnych kompach jego skuteczność nie jest tak zauważalna , natomiast na cieniutkich starych maszynkach czyni wiele dobrego , a to że to kombajn to zaleta , nie trzeba kilku programów działających oddzielnie , a robiących tę samą robotę…