Ashampoo Burning Studio 2009

Ashampoo Burning Studio 2009 to specjalna wersja aplikacji przeznaczonej do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray przygotowana przez producenta dla Czytelników naszego vortalu. Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV).

[ad]

Ashampoo Burning Studio 2009 oferuje dodatkowo opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania. Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się w większości do wskazania danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Program oferuje dodatkowo funkcję rippowania płyt muzycznych do formatu MP3.

Jedyne co musimy zrobić to odwiedzić tę stronkę , pobrać program i zainstalować,podczas instalacji zaznaczyć “Get full version key”
wypełnić formularz i czekać na wiadomość e – mail w której będzie klucz do programu 😀 .

Komentowanie wyłączone.