Ashampoo Photo Commander 9 za darmo !

Pakiet oprogramowania przeznaczony dla Twojej kolekcji fotografi

Ashampoo Photo Commander 9 oferuje wiele narzędzi do zarządzania, edycji, przeglądania i optymalizacji Twoich cyfrowych albumów zdjęć.
Program dostarcza szybkich i prostych w obsłudze narzędzi obsługujących Twoją kolekcję zdjęć, włączając w to opcje takie jak: grupowanie, tagowanie zdjęć oraz zbieranie albumów wirtualnych, dla przykładu przydzielenie nazwy miejsca podczas Twojej ostatniej wycieczki (tagowanie) do Twoich zdjęć z wakacji. Pozwala to później na szybkie odnajdywanie zdjęć w całym swoim katalogu.

[ad]

Bądź kreatywny, przerabiaj swoje zdjęcia zgodnie ze swoimi upodobaniami. Optymalizuj swoje zdjęcia jednym kliknięciem, usuwaj efekty czerwonych oczu i używaj różnych efektów, jak zmiany kolorów, etc. Przetwórz swoje ulubione fotografie na obrazy olejne, twórz kalendarze z własnych zdjęć lub zaproszenia z zabawnymi ujęciami z ostatniej imprezy.

Nowa, 9 wersja Ashampoo Photo Commander oferuje wiele więcej nowych funkcji i udoskonaleń. Wśród nowości można znaleźć tryb podwójnego podglądu w celu porówania obrazu oryginalnego i podczas edycji. Ponadto, udoskonaliliśmy narzędzia optymalizacji i funkcje wideo, pojawiły się nowe efekty i wiele więcej nowości.
Kiedy przerobisz swoje zdjęcie nigdy więcej nie będziesz chciał tego robić bez Ashampoo Photo Commander 9 .

Strona z promocją

 

komentarzy 12 do tego wpisu.

 1. Autor: stas dnia 26.03.12 o godz. 07:32

  Pytanie. Gdzie jest klucz do programu? Zalogowałem się i jego nie widzę. Może ktoś pomoże znaleźć.

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 26.03.12 o godz. 07:44

  Podczas instalacji go uzyskasz, na samym początku.

 3. Autor: Oxygen Thief dnia 26.03.12 o godz. 07:48

  How To Get Your Serial Code

  Follow the instructions during installation. You will need to obtain an activation code to turn the initial 7 days test version in to a full product.

  Note that you must activate Photo Commander 9 before 00:00 Tuesday 27 March. These are requirements from Ashampoo as part of this 24-hour giveaway.

 4. Autor: cjerzy1 dnia 26.03.12 o godz. 08:13

  Czy program jest w wersji polskiej ?

 5. Autor: stas dnia 26.03.12 o godz. 08:52

  Nic mnie nie wyjaśniło. Czytałem to na stronie Giveaway. Nie wiem czy ktoś już instalował program pobrany z tej strony. Na początku instalacji programu prosi o podanie klucza lub do dokonania zakupu programu.

 6. Autor: Oxygen Thief dnia 26.03.12 o godz. 10:07

  tak

 7. Autor: Oxygen Thief dnia 26.03.12 o godz. 10:09

  na początku instalacji klikasz guzik get free serial czy coś takiego( nie pamiętam dokładnie ) i dostajesz kluczyk

 8. Autor: Oxygen Thief dnia 26.03.12 o godz. 10:31

  Follow the instructions during installation. When installing click on the „Buy now Ashampoo Photo Commander 9” where you will be taken to the Ashampoo website to get a code.

  Note that you must activate Photo Commander 9 before 00:00 on Wednesday March 28, Central European Time. These are requirements from Ashampoo as part of this 24-hour giveaway.

  Czyli podczas instalacji klikacie „Buy now Ashampoo Photo Commander 9” i dostajecie ZA DARMO !!!! kod do programu.

 9. Autor: Tadek 47 dnia 26.03.12 o godz. 10:39

  Oxy – na początku instalacji pokazuje się okno w którym można kliknąć w trzy (nazwijmy to guziki)
  „Kup teraz” – tu wiemy o co chodzi
  „Kopiuj ze schowka” – tutaj tylko wtedy gdy mamy klucz
  „Aktywuj teraz” – tutaj klikamy gdy już wkleiliśmy klucz o którym wyżej
  Niema możliwości zainstalowania za free.

 10. Autor: Oxygen Thief dnia 26.03.12 o godz. 10:42

  Toć napisałem wcześniej że należy kliknać na „Buy now Ashampoo Photo Commander 9” i tam za darmo dostaniecie kluczyk.Ta sama informacja zamieszczona jest na stronie organizatora promocji.

  cytuję
  „Follow the instructions during installation. When installing click on the „Buy now Ashampoo Photo Commander 9″ where you will be taken to the Ashampoo website to get a code.”

 11. Autor: Tadek 47 dnia 26.03.12 o godz. 11:21

  Teraz widzę że napisałeś wyjaśnienie, ale gdy ja pisałem, to jeszcze tego nie było, dopiero jak wcisnąłem „Wyślij komentarz” dostrzegłem opis, za który chyba wszyscy zainteresowani dziękują.

 12. Autor: Emmers dnia 27.03.12 o godz. 00:08

  Instalcja i aktywacja jest bardzo prosta
  Pobieramy plik instalacyjny klikając na przycisk download
  Rozpoczynamy instalację: Pojawi się okno Z prośbą o wklejenie klucza , pod spodem jest aktywny przycisk : Buy now Ashampoo Photo Commander 9 (kup teraz)
  Wciskamy przycisk i zostajemy przeniesieni na stronę rejestracji.
  Wpisujemy swój adres mail i jeśli już mamy założone konto w Ahampoo zostaniemy poproszeni o zalogowanie się poprzez wpisanie hasła , jeśli nie zakładamy takie konto . Klucz dostaniemy mailem ewentualnie możemy odczytać na stronie Moje Ashampoo w zakładce moje klucze , klucze są zawsze dostępne do waszej dyspozycji po zalogowaniu.