Ashampoo Uninstaller 4 za darmo !

System Windows jest znany z tego, że im więcej go używasz, tym powolniejszy się staje. Jednym z tego powodów jest fakt, że wiele programów po ich usunięciu pozostawia na komputerze bardzo dużo cyfrowych śmieci. Za każdym razem kiedy testujesz nowy program i go usuwasz, system jest coraz bardziej zatykany nadmiarowymi komponentami, które stają na drodze zadaniom i spowalniają ich wykonywanie.

Ashampoo Uninstaller 4 całkowicie usuwa ten problem. Pozwala Ci on na testy oprogramowania bez żadnych obaw, ponieważ możesz być pewien, że nie pozostaną po tych programach żadne ślady w systemie. Wystarczy, że program porównuje migawki systemu “Przed” i “Po”, które identyfikują gdzie wszystkie komponenty i ustawienia aplikacji są lokalizowane. Odinstalowywanie jest w pełni bezpieczne, dzięki automatycznym kopiom zapasowym i specjalnemu narzędziu przeinstalowywania, które pozwala szybko na ponowną instalację programów ze wszystkimi ich ustawieniami.

[ad]

Poza możliwością odinstalowywania, możesz też wykorzystać wszechstronnego UnInstallera i jego porównań “Przed i Po” do monitorowania i identyfikowania ukrytej aktywności programów – na przykład ukrytych plików i kluczy w rejestrze. Wykonaj migawkę, uruchom aplikację, którą chcesz monitorować i wykonaj drugą migawkę. UnInstaller porówna obie i pokaże Ci wszystkie zmiany, których program dokonał w dowolnym miejscu Twojego systemu.

Ashampoo UnInstaller 4 jest właściwie pełną paczką służącą do konserwacji systemu Windows wprowadzającą kilkanaście przydatnych narzędzi. Dostarcza użytkownikowi zaawansowany defragmentator dysków, narzędziem do całkowitego usuwania plików, narzędziem odzyskującym pliki, oczyszczaczem plików Internetowych oraz rejestru systemu Windows, menadżerem punktów odzyskiwania systemu, narzędziami służącymi do wykonywania kopii zapasowych i wiele innych. Spójrz poniżej, aby poznać pełną listę.

Nowości i usprawnienia w tej wersji

Ashampoo UnInstaller 4 jest jeszcze lepszy niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki nowym funkcjom, poprawionej funkcjonalności, dwóm nowym modułom narzędziowym i nowemu interfejsowi graficznemu.

Usprawniony UnInstaller

Wydajność i dokładność procesu odinstalowywania została jeszcze bardziej ulepszona, szczególnie pod kątem instalacji „kilkuetapowych”. Oznacza to, że programy, które instalowane były w wielu etapach, z których każdy rejestrowany był oddzielnie, na przykład w wyniku instalowania aktualizacji w dłuższym okresie czasu, są teraz usuwane o wiele szybciej.

Nowy Undeleter i File Wiper

Funkcjonalne narzędzie przywracania do odzyskiwania przypadkowo usuniętych plików oraz moduł kompletnego usuwania wszelkich śladów na dysku twardym po wybranych plikach to nowe w tej wersji UnInstallera narzędzia.

Usprawniony defragmentator Hard Disk Defragmenter

Na wydajne narzędzia do defragmentacji dysków zostały nałożone ważne aktualizacje i teraz defragmentator obejmuje funkcje defragmentacji podczas uruchamiania, automatyczną defragmentację “Pro-Aktywną”, kiedy dysk nie jest niczym obciążony, czy równoległą defragmentację wielu dysków z opcją automatycznego wyłączenia komputera po zakończeniu tego procesu.

Ulepszony Internet Cleaner

Internet Cleaner wszelkie ślady aktywności użytkownika w Internecie usuwa z Twojego komputera (każda przeglądarka zawsze zapisuje wszystko co oglądasz). Nowa wersja obsługuje wszystkie najnowsze wersje programów Internet Explorer i Firefox, a teraz pozwala również wybrać użytkownikom Firefoxa, które ciasteczka mają zostać usunięte lub nieruszone.

Nowy interfejs graficzny

Poza usprawnieniami Ashampoo UnInstaller 4 otrzymał nowy, atrakcyjny interfejs użytkownika, który ułatwia obsługę programu, który stał się jeszcze bardziej intuicyjny.

Pozostałe

Poza nowymi i ulepszonymi funkcjami Ashampoo UnInstaller 4 w dalszym ciągu udostępnia wszystkie inne funkcje i narzędzia, które sprawiły, że stał się on taki popularny wśród początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Monitor Instalacji

To małe narzędzie ukryte w systemowym pasku narzędzi automatycznie wykrywa instalację niemal każdego programu, zapisując kroki każdego procesu instalacji tak, abyś później mógł usunąć program z pomocą Ashampoo UnInstallera.

Monitoring ukrytej aktywności programów

Wykonaj migawkę „Przed”, uruchom aplikację, którą chcesz monitorować i wykonaj drugą migawkę. UnInstaller porówna obie i pokaże Ci wszystkie zmiany, których program dokonał w dowolnym miejscu Twojego systemu, w tym wpisz w rejestrze systemowym, nowe pliki, zmiany w plikach i inne.

Reinstaller

Ubezpiecz się w razie gdybyś zmienił zdanie! Reinstaller przeinstaluje na nowo usunięty program zatrzymując wszystkie Twoje ustawienia, tak więc nie będziesz musiał znowu przechodzić przez cały proces konfiguracji.

Drag & Drop Desktop Uninstaller

Przeciągnij ikonę rejestrowanego wcześniej programu na odpowiednią ikonę na pulpicie, aby usunąć go ze swojego komputera za pomocą Ashampoo UnInstaller. Świetne rozwiązanie aby szybko pozbyć się wersji testowych oprogramowania.

Wyszukiwanie błędnych wpisów instalacji

Dodaj/Usuń Programy w Panelu Sterowania systemu Windows często zawiera nieprawidłowe wpisy programów już nie istniejących w systemie. Narzędzie to lokalizuje i usuwa takie wpisy, uwalniając zasoby Twojego komputera.

Zarządzanie punktami odzyskiwania

System Windows posiada podsystem powrotu do zapisanych kopii zapasowych zwanych “punktami odzyskiwania”, które pozwalają na przywrócenie systemu do wcześniejszego stanu bez utraty osobistych danych (dokumentów tekstowych, e-maili, historii przeglądarek, etc). Menadżer punktów odzyskiwania pokazuje wszystkie zapisane punkty. Pozwala też aktywować i dezaktywować automatyczne ich tworzenie, tworzy je ręcznie i załadowywać je, aby przywrócić system do poprzedniego stanu.

Registry Cleaner

Rejestr systemu Windows jest centralną bazą danych, w której zarówno system jak i większość programów zapisują wszystkie swoje (i Twoje) ustawienia. Zbiera się tu dużo pozostawionych po programach śmieci, szczególnie kiedy odinstalowujesz je nie wykorzystując programu Ashampoo UnInstaller. To narzędzie pomaga znaleźć i pozbyć się tych pozostałości zapychających Twój system.

Zarządzanie czcionkami

Czcionki, których nie używasz mogą wykorzystywać zaskakująco dużą przestrzeń pamięci i zasobów systemu Windows. Ten moduł pozwala na przeglądanie wszystkich zainstalowanych czcionek wyświetlając wszystkie szczegółowe informacje na ich temat i usuwa niepotrzebne już czcionki.

Zawartość skrzynki narzędziowej programu UnInstaller

 • Automatyczny i ręczny monitoring instalacji programów
 • Monitoring ukrytej aktywności oprogramowania
 • Usuwanie wszystkich śladów po programach z systemu
 • Interaktywne narzędzie do usuwania programów, których nie zarejestrował Ashampoo UnInstaller
 • Reinstaller – przeinstalowanie programu włącznie ze wszystkimi ustawieniami
 • Odinstalowywanie metodą przeciągnij i upuść
 • Zaawansowany defragmentator dysków z automatyczną defragmentacją
 • Narzędzie oczyszczania rejestru systemu Windows
 • Narzędzie oczyszczania śladów internetowych
 • Narzędzie odzyskiwania przypadkowo usuniętych plików
 • File wiper do bezpiecznego usuwania plików
 • Wyszukiwanie/usuwanie duplikatów plików
 • Wyszukiwanie/usuwanie plików tymczasowych
 • Wyszukiwanie/usuwanie pustych folderów
 • Narzędzie oczyszczania menu Start
 • Zarządzanie usługami systemowymi
 • Zarządzanie rozszerzeniami przeglądarki Internet Explorer
 • Narzędzie do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych plików i folderów
 • Narzędzie do zarządzania czcionkami, usuwanie zbędnych fontów

Program posiada interfejs w języku Polskim.

Promocja trwa do poniedziałku do godziny 10.

Strona z promocją.

 

 

komentarzy 6 do tego wpisu.

 1. Autor: Aguarius dnia 06.08.12 o godz. 08:28

  Właśnie testuję ten program i pierwsze wrażenie jest na plus. Miałem już okazję przetestować większość (jeśli nie wszystkie) programów tej firmy i jak dotąd używam tylko jednego 🙂

 2. Autor: Andrzej dnia 06.08.12 o godz. 09:28

  Właśnie skończyłem testować. Ashampoo jak Ashampoo, działa albo se trochę działa. A mnie przy każdym starcie systemu uruchamia się to badźiewie i informuje mnie, że trwa instalacja programu. Dokładnie TrudtedInstaller.exe. TI.exe jest częścią systemu Windows i będzie się uruchamiał za każdym razem. Ten program wyłapuje instalacje, których nie powinien. Tak czy inaczej z takim problemem jest w dalszym ciągu bezużyteczny! To już któryś raz z kolei instaluje to oprogramowanie począwszy od poprzednich wersji i szybciutko je odinstalowuje bo jest za kłopotliwe i niedopracowane. Więc nadal zostaje przy Revo Free

  Pozdrawiam

 3. Autor: Krzyś dnia 06.08.12 o godz. 11:52

  odinstalowany- za bardzo skomplikowany, za bardzo rozbudowany, za dużo gmerania programu po moim kompie.

 4. Autor: Bouncer dnia 06.08.12 o godz. 12:42

  Rychło czas powiadomiłeś. Już nie ważna promocja…

 5. Autor: Emmers dnia 06.08.12 o godz. 15:36

  Andrzej , wyłącz aktualizacje automatyczne swojego systemu. Aktualizacje można raz w miesiącu pobrać ręcznie , TrudtedInstaller.exe pracuje tylko gdy są włączone aktualizacje automatyczne i może zużywać od 50 do 100 procent mocy procesora. Za każdym włączeniem systemu i później co jakiś czas TrudtedInstaller przeszukuje serwery Microsoftu w poszukiwaniu aktualizacji do wszystkich modułów systemu . Jak na mój gust i dzisiejszy stan wiedzy świadomego użytkownika komputera jest to marnotrawienie mocy i zasobów komputera. Para w gwizdek…

 6. Autor: Aguarius dnia 07.08.12 o godz. 06:30

  Niestety program po teście, jak 99% pozostałych programów Ashampoo z którymi miałem przyjemność się zapoznać wylądował w koszu. Popieram w 100% opinię użytkownika Krzysia.