CDRWIN 9 za darmo !

CDRWIN 9 – to bardzo prosty w obsłudze program przeznaczony do kopiowania, tworzenia obrazów czy też nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray.

[ad]

CDRWIN 9 posiada bardzo dużo opcji związanych z tworzeniem obrazów płyt (.ISO, .BIN, .XMD, .CUE), obsługuje większość popularnych płyt ( CD-R, CD-RW, DVD + R, DVD-R, DVD + RW, DVD-RW, DVD DL, DVD-RAM, BD-R i BD -RW.), pozwala na nagrywanie wielosesyjne, zgrywanie z płyt CD w formacie MP3/WMA lub WAV, kopiowanie CD i DVD z danymi, kasowanie danych z nośników wielokrotnego zapisu i wiele więcej.

Interfejs programu jest w języku Angielskim.

Strona z promocją.

 

komentarze 4 do tego wpisu.

 1. Autor: szuwarobagienniak dnia 14.01.13 o godz. 01:11

  Całkiem fajny „sofcik” bywał w promo już nie raz ale zabezpieczyć go potrafią i po przywróceniu snapa żegnaj szczęśliwoci moja.

 2. Autor: danger dnia 20.01.13 o godz. 11:23

  Za darmo , umarlo. to jest motto tej strony . Albo cos starego , albo na pięc minut.

 3. Autor: Oxygen Thief dnia 20.01.13 o godz. 11:51

  Natomiast twoje motto to” nie potrafię czytać” masz na stronie z promocją jak byk napisane ile trwa to miej pretensje do siebie a nie do mnie.Tak działają promocje że są czasowe, a jeśli tego nie potrafisz zrozumieć to już nie mój problem.

 4. Autor: Bouncer dnia 27.01.13 o godz. 12:26

  Można ten sofcik zostawić na później. Plik z licencją jest tutaj: C:\ProgramData\Licenses\O84L9A.lic instalka jest tutaj: http://cdrwin.software.informer.com/9.0/download/ Wystarczy skopiowac plik z licencja i działa nawet po przywróceniu 😀