FolderIco za darmo !

FolderIco –  to program umożliwiający  zmianę koloru wybranych przez nas folderów oraz ikonek. :D . Zmian dokonać można na dwa sposoby: poprzez menu kontekstowe lub przez okno dialogowe.

 

 [ad]

Dzięki  FolderIco zmienimy standardowe foldery i ikonki w wielokolorowe  ikony, ikony o nietypowych kształtach i z małymi rysunkami.

Strona z prpmocją.

komentarzy 10 do tego wpisu.

 1. Autor: jawdar dnia 07.11.12 o godz. 09:33

  Bardzo proszę o magiczną instalkę.Program fajny i po polsku.Mam uszkodzony komputer i nie mogę tego programu zainstalować teraz. Dziękuję
  pozdrawiam

 2. Autor: letwor dnia 07.11.12 o godz. 12:31

  Zainstalowałem ale jak go odpalić nie ma żadnego skrótu, żadnej ikonki do uruchomienia , co to jest ?

 3. Autor: letwor dnia 07.11.12 o godz. 12:33

  Wreszcie się pokazało w menu kontekstowym, sorry,

 4. Autor: CarTon dnia 07.11.12 o godz. 12:55

  Przecież nie wszystkie programy z GotD wymagają magicznych instalek. W archiwum z Folderico 1.0 jest zwykły instalator i plik aktywacyjny. Wystarczy odpalić aktywator a klucz do programu znajdzie się w rejestrze systemowym pod nazwą „Teorex”.
  Przykład : HKEY_CURRENTUSER\Software\Teorex\FolderIco\Registration.
  Teraz wystarczy przepisać klucz do natatnika lub eksportować cały wpis rejestru.

 5. Autor: CarTon dnia 07.11.12 o godz. 13:31

  Co prawda klucza do „FolderIco” z GotD nie ma gdzie wpisać. Ale ja opisywałem ogólnie. A w tym konkretnym przypadku należy eksportować wpis z rejestru. Nie wiem jak to się ma do wersji ze strony domowej programu, ponieważ te z GotD są spreparowane na potrzeby promocji. Na stronie domowej też jest do pobrania wersja 1.0 Free oraz Standart, różnice są nieznaczne. I oczywiście program jest w języku Polskim.

 6. Autor: graf dnia 07.11.12 o godz. 14:53

  @CarTon
  Ten jest taki sam na GOTD jak i na stronie programu. Pozyskany klucz natomiast jak najbardziej można wpisać w samym programie.

  Poza tym jawdar wyraźnie napisał, że nie może zainstalować programu i dlatego prosi o o to, o co prosi.

 7. Autor: CarTon dnia 07.11.12 o godz. 16:13

  @graf
  Gdzie wprowadza się owy klucz ? Podczas instalacji ? Pytam ponieważ ja zawsze, najpierw uruchamiam aktywator. A nie widzę tu nic, tylko zintegrowane z menu kontekstowym Windows zmiany jakie w folderach mogę wprowadzić.
  @jawdar pisał zapewnie z telefonu 😉

 8. Autor: graf dnia 07.11.12 o godz. 18:01

  @CarTon
  W tym rzecz, że jeżeli wcześniej użyłeś aktywatora, to już nie zobaczysz gdzie. Jeżeli jednak będziesz w przyszłości instalował program na czysto, to sam dojdziesz gdzie się wprowadza klucz.
  Co do drugiej części Twojej wypowiedzi również jesteś w błędzie. Niemożność instalacji programów na zwalonym systemie, niekoniecznie równa się niemożności pisania z niego. Można też pisać z czyjegoś komputera ale ja np. nie pozwalam nikomu u siebie cokolwiek instalować. Można też pisać choćby z pod jakiegoś „Kaspersky Rescue” lub innego systemu, gdzie nie można przecież mówić o możliwości użycia aktywatora… Możliwości jest więcej niż Twoja komórka, więc przeproś człowieka i nie błaznuj.

 9. Autor: jawdar dnia 07.11.12 o godz. 19:41

  graf ma całkowitą rację.Pisałem to z innego komputera.Dzięki za wyrozumiałość.
  Pozdrawiam grafa i tych wszystkich nieprzychylnych mądrali

 10. Autor: CarTon dnia 07.11.12 o godz. 23:17

  @graf Dziękuję za odpowiedź.
  Nie rozumiem tylko, za co niby mam przepraszać. Nie napisałem nic obraźliwego.
  Skoro tak obstajesz @graf w obronie @jawdar to zakładam że się znacie i faktycznie ma on zepsuty komputer. Ale jeśli nie? A on sam, napisał tak tylko po to aby nie musieć się wysilać w zdobyciu instalki? Zresztą to i tak nie ma znaczenia. Bo jak widzę nie można tutaj rozmawiać swobodnie, gdyż obraża to innych i jest traktowane jako błazenada.
  Na tym kończę i pozdrawiam wszystkich.

  Podpisano
  Nieprzychylny mądrala 😉