Gra Earth 2160 za darmo !

Kolejna, oznaczona datą 2160, strategia czasu rzeczywistego ze znanej serii Earth, którą już od roku 1998 tworzy znane polskie studio developerskie Reality Pump. Akcja tej części stanowi kontynuację wydarzeń, w których uczestniczyliśmy w trzech poprzedniczkach oznaczonych datą 2150 i rozgrywa się po zniszczeniu Ziemi. Okazuje się, że wszystkie trzy strony konfliktu, z którymi mieliśmy do czynienia poprzednio, tj. Dynastia Euroazjatycka, Korporacja Księżycowa i Zjednoczenie Cywilizowanych Stanów (od czasu walk na Marsie, gdzie komputer główny podjął decyzję o eksterminacji wszystkich ludzi, składające się jednie z maszyn i robotów), przetrwały i teraz rywalizują ze sobą o dominację w Systemie Słonecznym, a na dodatek do wieloletniego sporu dołącza czwarta siła – Obcy. Przez lata pozostawali oni w uśpieniu na Marsie, aż w końcu obudził ich lądujący statek Zjednoczenia Cywilizowanych Stanów i teraz, podobnie jak przez tysiącami lat, dążą do zaprowadzenia swych rządów w Systemie Słonecznym.

[ad]

 • Rozgrywka toczy się na wielu planetach i księżycach Systemu Słonecznego – trafimy m.in. na Marsa, na Triton (księżyc Neptuna), na Tytana (księżyc Saturna) czy satelitę Jupitera o nazwie Io.
 • Rozbudowane drzewo technologiczne. Możliwość równoległego prowadzenia kilku badań nad nowymi wynalazkami.
 • Nowoczesne efekty wizualne, trójwymiarowa grafika oparta na silniku „Earth III”.
 • Specjalni agenci, gwiezdni najemnicy i korsarze, którzy za odpowiednią sumę przyłączą się do naszych szeregów i pomogą nam w walce. Każdy z nich posiada inne właściwości – jeden pomoże w rozwoju technologicznym, inny w dowodzeniu oddziałami czy podniesieniu ilości wydobywanego surowca.
 • W sumie 28 misji podzielonych na cztery kampanie, po jednej na stronę konfliktu.
 • Rozbudowane opcje rozgrywki wieloosobowej, cztery tryby – m.in. skirmish, możliwość gry do 15 osób symultanicznie.
 • Ścieżka dźwiękowa składająca się z 30 utworów skomponowanych przez Orkiestrę Mannheim-Heidelberg z Niemiec.

Strona z promocją.

komentarzy 6 do tego wpisu.

 1. Autor: Bouncer dnia 13.11.12 o godz. 19:31

  Polecam brać gry na Green Man Gaming jak dają za darmo nawet jak są leciwe. Można je później odsprzedać za parę dolarów i wymienić te dolary na grę w GMG. Dodatkowo są kupony zniżkowe. Tak kupiłem m.in. Bordelands ze wszystkimi dodatkami na STEAMa za 1 dolara!

 2. Autor: rohflesh dnia 13.11.12 o godz. 21:46

  invalid serial number…
  klucz nadany podczas aktywacji przez Capsule u mnie nie zadziałał 🙁
  więc Lipa
  może ktoś ma jakiś pomysł ?

 3. Autor: Oxygen Thief dnia 14.11.12 o godz. 03:16

  **This game requires an activation key and the Capsule client to play. You can pre-load the game via Capsule as soon as you have ordered it, however keys to activate the game will not be sent out until tomorrow. We will start distributing these keys from tomorrow afternoon (around 1600 GMT November 14th).

  Please ensure you run Capsule in administrator mode to avoid any compatibility issues.

 4. Autor: rohflesh dnia 14.11.12 o godz. 08:13

  thx za info
  widocznie gdzieś przeoczyłem wpis
  czekam na kluczyk

 5. Autor: Emmers dnia 14.11.12 o godz. 19:47

  Chętnie oddam komuś mój klucz aktywacyjny, bo i tak go nie wykorzystam

 6. Autor: Marcello dnia 14.11.12 o godz. 21:30

  Emmers, z chęcią go przygarnę bo nie załapałem się na promocję :/