Gra Fifa 10 na Origin za darmo !

FIFA 10 to kolejna odsłona popularnej serii gier piłkarskich, tworzonych przez studio EA Sports od 1993 r. Symulacja w blisko 70% bazuje na elementach zaimplementowanych przez producentów w poprzedniej edycji cyklu, pozostałe 30% stanowią innowacje.

[ad]

Poza kilkoma poprawkami w oprawie graficznej uwaga autorów skupiła się na ulepszaniu gameplaya. FIFA 10 odróżnia się od wcześniejszych części serii bardziej realistycznym zachowaniem piłkarzy. Zawodnicy toczą walki o piłkę ścierając się bark w bark, a także z większą precyzją wykonują wślizgi. Napastnicy inteligentniej balansują na granicy spalonego i spacerują między obrońcami, czekając na podanie w uliczkę. W grze pojawił się również nowy rodzaj przechwytu: przez cofnięcie całej nogi obrońcy przy jednoczesnym przykucnięciu. Prócz tego przemodelowaniu uległo zachowanie golkiperów. W sytuacji sam na sam, gdy bramkarz obroni pierwsze uderzenie przeciwnika, w mgnieniu oka wstaje do obrony ewentualnej dobitki.

W opcjach treningowych możemy projektować własne taktyki, a także od podstaw tworzyć nowe rozwiązania stałych fragmentów gry. Zmiany dosięgły też opcji transferowych, gdzie uwzględniono na przykład fakt, że gwiazdy światowego formatu niechętnie przechodzą do małych klubów nawet przy ofercie lukratywnego kontraktu, zaś drużyny o podobnych aspiracjach chętnie podbijają ceny wartościowych piłkarzy, jeśli dowiedziały się, że zawodnicy ci są obiektem zainteresowania najgroźniejszych konkurentów. Na prośbę graczy autorzy zmodyfikowali też tryb gry wieloosobowej. Większą uwagę przyłożono do działania serwerów i wprowadzono narzędzia eliminujące większość oszustw podczas meczów.

 

Jak uzyskać kluczyk

1. Wchodzimy na stronę z promocją.
2. Wybieramy Ecuador (albo Columbia).
3. Klikamy “quiero el juego”.
4. Następnie wpisujemy w pierwszym polu jakikolwiek 4 cyfrowy/literowy kod i w następnym polu podajemy adres e-mail. W przypadku pojawienia się błędu wpisujemy inny kod.
5. Jeśli wszystko poszło dobrze to pojawi się komunikat “Hemos enviado un código de descarga a la dirección de correo que nos proporcionaste, recuerda revisar tu bandeja de correo no deseado.”, a kod przyjdzie na podany e-mail.

Dzięki za info yuppy

Więcej informacji znajdziecie w temacie na forum.

komentarzy 8 do tego wpisu.

 1. Autor: stas dnia 07.11.12 o godz. 18:05

  Wszystko jest ok, ale skąd wziąść program do instalacji. Program demo nie ma rejestracji i to tego okroiona.

 2. Autor: Stas dnia 08.11.12 o godz. 07:32

  Ja przeczytałem, ale nadal nie doczytałem się jak ściągnąć program. W tych wyjaśnieniach mowa jest o kluczu. Jeżeli wiesz to wskaż mi konkretnie.

 3. Autor: Oxygen Thief dnia 08.11.12 o godz. 08:20

  przeciez jak byk jest napisane

 4. Autor: Dan dnia 08.11.12 o godz. 08:32

  jak to jak ściągnąć? musicie mieć konto na origin, wgrywacie on niego program i przypicujecie gre do konta
  Jak ktoś ma konto na origin/EA to może aktywować przez stronę
  http://www.origin.com/activate

  Grę się pobiera bezpośrednio z programu origin.

 5. Autor: Bouncer dnia 08.11.12 o godz. 14:04

  Nie działa. Pojawia się komunikat „Quiero conocer los pasos de descarga” po czym pokazuje instrukcję jak pobrać grę, niestety kod nie przychodzi a próbowałem na różne skrzynki. Pozdrawiam

 6. Autor: Oxygen Thief dnia 08.11.12 o godz. 14:44

  działa działa, tylko trzeba trafić z tym 4 cyfrowym kodzikiem podac maila i masz serial

 7. Autor: ddes dnia 09.11.12 o godz. 01:05

  SORRY. PROMOTION ENDED.

  Sorry, the number of downloads available for this promotion has reached its limit. For more information visit http://www.zucaritaspromo.com. Thank you for your interest! We invite you to stay tuned to other promotions from Origin.