Konkurs – avast! Premier

avast! Premier to zupełnie nowy pakiet zabezpieczający komputery działające pod kontrolą systemów Windows. Program wyposażony został w moduł antywirusowy, osłonę antyspamową, zaporę sieciową (firewall), piaskownicę (sandbox) i wiele innych ciekawych oraz przydatnych narzędzi.

[ad]

Nasza najlepsza ochrona — gwarancja dobrego samopoczuciaavast! Premier udostępnia jeszcze więcej funkcji niż nasze wszechstronne rozwiązanie Internet Security: nową Niszczarkę danych zapewniającą bardzo skuteczne usuwanie poufnych danych z dysku twardego; udoskonalenia funkcji zdalnych, które — na życzenie użytkowników ― umożliwiają automatyczne nawiązywanie połączeń z obsługiwanymi urządzeniami znajomych i członków rodziny; oraz nową funkcję Software Updater proaktywnie aktualizującą programy użytkownika, które są nieaktualne lub wymagają zainstalowania poprawki zabezpieczeń.
Nigdy więcej nie musisz się martwić o instalowanie poprawek lub aktualizacjiAutomatyczną wersję nowej funkcji Software Updater, dostępną tylko w ramach rozwiązania avast! Premier, można skonfigurować tak, aby instalowała aktualizacje i poprawki wszystkich programów na komputerze, zapewniając ochronę przed szeregiem poważnych znanych luk w zabezpieczeniach.
Miej wszystko pod rękąZdarzyło Ci się kiedyś, że w pracy potrzebny był plik, który został w domu? Funkcja AccessAnywhere oprogramowania avast! Premier umożliwia nawiązywanie zdalnego połączenia z wybranym komputerem.
Nie zostawiaj śladów na twardym dyskuJeśli kiedykolwiek zechcesz sprzedać lub oddać swój stary komputer, to właśnie w ten sposób najlepiej zadbasz o to, by Twoje poufne dane nie zostały przekazane razem z urządzeniem. Zazwyczaj z dysku są usuwane nie dane, lecz odwołania do nich. Niszczarka danych dostępna w rozwiązaniu avast! Premier trwale wymazuje pliki, dzięki czemu nie można ich przywrócić za pomocą żadnego urządzenia ani oprogramowania. Niszczenie odbywa się z zastosowaniem trzech metod: losowego nadpisywania, algorytmu DoD oraz metody Gutmanna.
Rób zakupy przez Internet i korzystaj z bankowości online bez żadnych obawFunkcja SafeZone™ umożliwia otwarcie prywatnego, odizolowanego wirtualnego okna na pulpicie, które zapewnia bezpieczeństwo poufnych transakcji finansowych online. To świetne rozwiązanie do korzystania z witryn aukcyjnych, kupowania biletów, rezerwowania pokoi hotelowych i lotów, grania online i wszelkich transakcji pieniężnych.
Korzystaj z Internetu i sieci społecznościowych bez obawFunkcja Sandbox umożliwia przeglądanie witryn internetowych i uruchamianie nawet ryzykownych programów w środowisku wirtualnym, poza komputerem użytkownika. Z kolei nasze osłony WWW, komunikatorów i P2P zapewniają bezpieczeństwo korzystania z sieci społecznościowych (np. Facebook lub Twitter), randkowych witryn internetowych, komunikatorów (takich jak Skype czy ICQ) i witryn peer-to-peer do udostępniania plików.
Korzyści z ochrony w czasie rzeczywistymHybrydowa technologia oparta na chmurze odpowiada za przesyłanie aktualizacji bazy wirusów do komputera użytkownika w czasie rzeczywistym, więc oprogramowanie avast! otrzymuje wszystkie definicje wirusów, gdy tylko zdobędzie je nasze laboratorium antywirusowe.
Dowiedz się więcej, zanim kliknieszOparta na chmurze funkcja FileRep przechowuje dane o reputacji milionów plików, dzięki czemu użytkownik może otrzymywać ostrzeżenia o reputacji pliku, zanim go otworzy.
Zarządzaj oprogramowaniem avast! na wszystkich swoich urządzeniachPortal do zarządzania kontami avast! zawiera katalog z wszystkimi danymi dotyczącymi oprogramowania avast! na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i przenośnych użytkownika. Co miesiąc przygotowujemy dla użytkownika Raport bezpieczeństwa z podsumowaniem najważniejszych informacji (zawierający np. liczbę zablokowanych zainfekowanych witryn).
Uzyskaj pomoc od znajomego ekspertaFunkcja zdalnego wsparcia umożliwia nawiązywanie zdalnych połączeń ze znajomymi bądź członkami rodziny w celu uzyskania pomocy w rozwiązaniu problemów z komputerem. Połączenie następuje za pośrednictwem serwerów firmy AVAST z pominięciem zapór ogniowych i w każdej chwili może zostać zakończone przez każdego z jego uczestników.

 

Strona producenta

Konkurs znajdziecie na forum.

 

komentarze 2 do tego wpisu.

  1. Autor: wiesiek21 dnia 15.03.13 o godz. 13:37

    Avast ma tak złą opinię [i to jest prawda że przepuszcza wszystko jak sito] że nawet nie warto startować do konkursu.Ostatnio był tutaj BitDefender który bije na głowę avasta

  2. Autor: Oxygen Thief dnia 15.03.13 o godz. 15:52

    Wiesiek bzdury totalne wypisujesz i sugerujesz się opiniami pseudo znawców, ba twój komentarz to kolejny taki.Avast drogi Wieśku od kilku lat stoi bardzo wysoko i często gęsto lepiej od tych znanych i podobno najlepszych, wystarczy zapoznać się z raportami profesjonalnych organizacji testujących antywirusy.Więc kolejnym razem przed napisaniem komentarza zasięgnij informacji bo tak to tylko się ośmieszasz.