MAGIX Music Maker Silver 17 za darmo !

MAGIX Music Maker Silver 17 – program komputerowy do tworzenia muzyki, przeznaczony dla użytkowników domowych umożliwiający komponowanie, edycję, miksowanie i nagrywanie własnych utworów muzycznych na płytach CD/DVD. Najnowsza wersja zawiera 16 wirtualnych instrumentów i daje możliwość nagrywania na 64 kanałach audio jednocześnie. Dźwięki można wzbogacać bazą 45 profesjonalnych efektów. Program umożliwia przetwarzanie głosu kobiecego na męski i odwrotnie, oraz tworzenie czterogłosowego chóru.

[ad]

Magix Music Maker posiada konsolę do miksowania, narzędzia pozwalające dodawać do ścieżek różnego rodzaju wtyczki VST, program umożliwia również nagrywanie i samplowanie.  W nowej wersji dostępnych jest ponad 4500 gotowych dźwięków, dodano nowe instrumenty oraz efekty dźwiękowe, a wszelkie problemy związane z użytkowaniem programu można rozwiązywać poprzez chat on-line.  Program jest sukcesywnie uaktualniany i modyfikowany,

Strona z promocją

komentarze 2 do tego wpisu.

  1. Autor: Grzesiek dnia 29.06.11 o godz. 12:09

    Fajnie że znalazłeś ten program Oxy. Dzięki. Do domowego amatorskiego komponowania muzy jak znalazł. Jest to coś w rodzaju ograniczonej funkcjonalnie wersji Samplitude Music Studio, którego 15 wersję miałem kiedyś w posiadaniu.

  2. Autor: My Homepage dnia 23.10.13 o godz. 09:16

    … [Trackback]…

    […] There you will find 29696 more Infos: programyzadarmo.net.pl/magix-music-maker-silver-17-za-darmo/ […]…