@Max SyncUp za darmo !

@Max SyncUp – to zaawansowane narzędzie przeznaczone do automatycznego tworzenia kopii zapasowych oraz synchronizacji ważnych plików pomiędzy różnymi lokalizacjami (foldery/partycje/dyski twarde, serwery NAS, FTP, SFTP, Google Drive itp.)

[ad]

Program posiada miły dla oka interfejs i jest bardzo prosty w obsłudze.Cały proces tworzenia kopii/synchronizacji przebiega automatycznie, wystarczy tylko wcześniej utworzyć odpowiedni profil.

Strona z promocja.

komentarze 4 do tego wpisu.

 1. Autor: zaba dnia 08.08.12 o godz. 10:14

  czy ktoś wie coś na ten temat

 2. Autor: Emmers dnia 08.08.12 o godz. 12:10

  „@Max SyncUp 2.9 to funkcjonalne i dosyć rozbudowane narzędzie, które przyda się osobom przechowującym te same pliki na wielu urządzeniach i chcących by na każdym z nim były dostępne te same, najświeższe dane. Aplikacja umożliwia synchronizowanie danych z wielu różnych lokalizacji – zarówno offline jak i online. Dzięki temu użytkownik @Max SyncUp 2.9 będzie wstanie dokonać synchronizacji danych z folderów lokalnych, nośników wymiennych, innych komputerów w sieci oraz serwerów NAS, a także zdalnych serwerów FTP i SFTP, czy w końcu z usługi Google Drive. A wszystko to -v zdaniem producenta – w pełni automatycznie.
  Wśród funkcji dostępnych w @Max SyncUp 2.9 znalazły się naturalnie mechanizmy pozwalające na tworzenie kopii zapasowych. I tak możemy tworzyć pełny bądź przyrostowy backup, z możliwością jego kompresji oraz zabezpieczenia hasłem z użyciem zaawansowanego algorytmu szyfrującego. W @Max SyncUp 2.9 zaimplementowano także pełny dwukierunkowy mechanizm synchronizacji z funkcją automatycznego usuwania starych, nieaktualnych danych.
  Producent nie zapomniał również o mechanizmie pozwalającym na zachowywaniu wielu wersji tego samego pliku i opcji przywracania danych do stanu z konkretnej chwili. Integracja z powłoką Windows pozwala na szybkie porównywanie zawartości dwóch folderów z poziomu Eksploratora Windows i to przy użyciu zaledwie kilku kliknięć.”
  To jest cytat z jednej ze stron, nie chciałem pisać raz jeszcze tego samego. Uważam, że drzwi zostały otwarte po co więc je wyważać…

 3. Autor: win98 dnia 08.08.12 o godz. 18:16

  Dwie próby instalacji i nic. Instalacja się sypie. Może ktoś zaczaruje ten instalator ? 😉

 4. Autor: zaba dnia 08.08.12 o godz. 19:03

  dzięki Emmers. chodziło mi głównie o praktykę, o pewnych rzeczach sam wyczytałem, niemniej dzięki za starania.