Outpost Security Suite Pro za darmo !

Outpost Security Suite Pro jest pakietem ochronnym pozwalającym na pełne zabezpieczenie komputera przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami jak wirusy, programy szpiegowskie, włamania hakerów czy spam. Obejmuje program antywirusowy, antyspyware, personal firewall (zapora osobista), system antyspamowy oraz specjalny moduł chroniący prywatność w Internecie. Outpost Security Suite Pro  to pierwszy pakiet, który oferuje obie funkcje: zaawansowaną ochronę oraz prostą obsługę. Jest to możliwe dzięki połączeniu opracowanej przez Agnitum technologii Host Protection oraz automatycznemu tworzeniu reguł przy pomocy społeczności ImproveNet.

Społeczność ImproveNet jest tworzona przez wszystkich użytkowników programu, którzy zainstalowali program oraz wyrazili zgodę na przesyłanie anonimowych informacji o aplikacjach łączących się z Internetem i o regułach dla nich tworzonych. Obecnie dzięki współpracy z wszystkimi użytkownikami ze społeczności ImproveNet, Agnitum udostępnia ponad 12 tysięcy gotowych szablonów reguł.

[ad]

Outpost Security Suite wykorzystuje również nową metodę identyfikacji zainstalowanych na komputerze użytkownika programów. Poprzez sprawdzanie certyfikatów poszczególnych programów Outpost Security Suite rozpoznaje, które aplikacje wymagają połączenia internetowego do prawidłowej pracy i automatycznie tworzy odpowiednią regułę, ograniczając w ten sposób interwencję użytkownika do minimum.

Strona z promocją

Więcej info na forum.

 

Jedna odpowiedź do tego wpisu.

  1. Autor: Inominatus dnia 09.03.13 o godz. 22:03

    Dziękuję za info,tego było mi trzeba!