Panda Internet Security 2013 za darmo !

Panda Internet Security 2013 – Chroń swoją rodzinę oraz swoją tożsamość przed zagrożeniami internetowymi. Korzystaj z internetu w bezpieczny sposób. Zabezpiecz się przed wirusami, oszustwami online, kradzieżami tożsamości, niepożądaną korespondencją oraz cyberprzestępcami.

 • Ochrona tożsamości podczas korzystania z internetu.
 • Ochrona komputera oraz sieci przed wirusami oraz innymi zagrożeniami.
 • Korzystanie z czatów oraz poczty bez ryzyka związanego z oszustwami online oraz spamem.
 • Kopie zapasowe danych w przypadku problemów z komputerem.

[ad]

Funkcje:

Technologia chmury Panda Security

Możliwości przetwarzania w chmurze.
Technologia chmury Panda Security oferuje model ochrony oparty na informacjach pochodzących od społeczności użytkowników. Komputer zawsze będzie zaktualizowany i zabezpieczony. Ponadto nie są ograniczane możliwości wykrywania komputera, ponieważ ogromna baza danych wykrywania wirusów jest umieszczona w internecie (chmura).
Wszechstronna ochrona.
Ochrona przed programami szpiegującymi, phishingiem (oszustwa online), rootkitami (techniki kradzieży) oraz trojanami bankowymi.
Ochrona w czasie rzeczywistym
Nowy filtr www do bezpiecznego korzystania z internetu.
Kompletna ochrona przed znanymi i nieznanymi atakami wirusów.
Szczepienie napędów USB przed infekcjami.
Firewall. Blokuje intruzów i hakerów, także w sieciach bezprzewodowych.
Szybkie skanowanie.
Szybsze skanowanie dzięki zastosowaniu nowych technologii wielowątkowych. Rozwiązanie działa tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Jest tak lekkie, że jego działanie jest niemal niezauważalne.
Tryb gier/multimediów.
Korzystaj z multimediów oraz gier bez przeszkód! Program antywirusowy czuwa, nie przerywając Twojej pracy.
Zredukowane wykorzystanie zasobów ponieważ baza danych złośliwego oprogramowania znajduje się w chmurze, a nie na komputerze. Lekka ochrona minimalizuje wpływ na wydajność komputera.
Maksymalna wydajność neutralizacji
dzięki nowym technologiom ActiveScan Cleaner. Komputer bardziej bezpieczny niż kiedykolwiek.

Wszystko, czego potrzebujesz.

Zdalny dostęp
Pomóż innym pomóc Tobie

Dostęp do komputera z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili, bez konieczności zabierania go ze sobą. Udostępnij wszystkie pliki z komputera w kilka sekund. Błyskawicznie udostępniaj swój komputer każdemu, komu zechcesz lub pozostaw komputer włączony, aby pozwolić na połączenia zdalne w razie potrzeby. Zdalna pomoc jeszcze nigdy nie była tak łatwa.
Kopia zapasowa
Zapomnij o kopiach zapasowych do czasu, aż okażą się potrzebne. Zapomnij o czasach, gdy rozpaczliwie próbowałeś odzyskać zdjęcia z wakacji, które zostały przypadkowo usunięte. Określ pliki do ochrony, wybierz, gdzie powinny zostać zapisane (na dysku zewnętrznym czy w internecie) i wykonaj kopie zapasowe najważniejszych plików łatwo i bez kłopotów. Wykonywanie kopii zapasowych i odzyskiwanie plików w dowolnej chwili, szybko i w łatwy sposób.
Kontrola rodzicielska
Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci w internecie. Ochrona dzieci jest równie ważna, jak ich edukacja. Funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala określić, do których witryn lub rodzajów witryn dzieci będą miały dostęp, a do których nie (edukacja, broń, wiadomości, pornografia, narkotyki itp.). Ponadto można sprawdzać, do których witryn dzieci uzyskiwały dostęp lub próbowały uzyskać dostęp. Kontrola rodzicielska pozwala dzieciom na swobodne korzystanie z internetu, sygnalizując jednocześnie wszelkie zachowania, które mogłyby zostać uznane za niestosowne. Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci w internecie.
Zabezpieczenie antyspamowe
Pozbądź się spamu. Przychodzisz do domu, sprawdzasz pocztę i… Znajdujesz setki niepożądanych wiadomości zalewających skrzynkę odbiorczą. Spam jest często źródłem oszustw i przyczynia się do marnotrawienia dużej ilości czasu z uwagi na konieczność jego likwidacji. Ochrona antyspamowa pozwala uwolnić skrzynkę odbiorczą od niepożądanej korespondencji i pozwala skupić się na wiadomościach, które są naprawdę istotne. Korzystaj swobodnie ze swojej poczty. Zawsze możesz sprawdzić zawartość folderu z niepożądaną korespondencję i przekonać się, ile czasu udało Ci się zaoszczędzić. Pozbądź się spamu ze swojego życia i korzystaj z czystej poczty e-mail.
Ochrona tożsamości
Zapobiegaj kradzieżom tożsamości Wykradanie poufnych danych przez internet oraz witryny sieci społecznościowych jest coraz częstsze. Ochrona tożsamości powstrzymuje wycieki danych uniemożliwiając aplikacjom uzyskiwanie informacji poufnych (numerów kont, numerów kart kredytowych itp.) z Twojego komputera i przesyłanie ich przez internet bez wiedzy użytkownika. Zapewnij sobie prywatność oraz spokój!

Zabezpiecz swój cyfrowy świat

Twój komputerTwoja aktywność w sieci

Twoja sieć

Twoja poczta

Twoja rodzina oraz tożsamość

Twoje cenne dane

Program do pobrania.

Więcej info o promocji + opis jak zainstalować aby otrzymać darmowe 180 dni.

 

komentarze 4 do tego wpisu.

 1. Autor: thor dnia 21.01.13 o godz. 19:52

  Niestety, jak w opisie, ja już miałem wersję próbną i u mnie nie śmiga…

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 21.01.13 o godz. 20:09

  tak bo to promocja dla tych co nie mieli jeszcze pandy Internet security zainstalowanej, choć podejrzewam że jakby dobrze ją usunąć to by u ciebie poszło.Może spróbuj specjalnego uninstallera od pandy (powinien być na ich stronie)

 3. Autor: Filozof dnia 22.01.13 o godz. 08:13

  Na rok to bym ściągnął i zainstalował, na 180 dni mi się nie chce. Szkoda, że już tak nie ma. Kiedyś producenci jak robili promocję, to dawali licencję na rok, czasami dwa. Teraz dają licencję na 90 lub 180 dni (bo na 30-60 dni to żadna łacha) 🙂
  Na krótkie okresy czasu nie opłaca się instalować, bo praktycznie całą ochronę komputera trzeba rozwalić i skonfigurować od nowa.

 4. Autor: wiesiek21 dnia 22.01.13 o godz. 20:43

  Polecam NIS-a jest na tej stronie opis jak zdobyć kluczyk na 180 dni ale jest też tutaj http://programyzadarmo.net.pl/forum/programy-z-promocji-freebies-f6/norton-internet-security-2013-za-darmo-t9929.html kluczyk można odnawiać co 180 dni