Paragon Backup and Recovery 12 Compact za darmo !

Paragon Backup and Recovery 12 Compact – to proste w obsłudze i efektywne narzędzie, służące do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych całego dysku twardego włącznie z partycją systemową lub też dowolnie wybraną partycją. Paragon Backup and Recovery 12 Compact może zapisać stworzoną kopię na nośnikach Blu-ray, pendrive’ach, w Internecie, lub na specjalnie ukrytych na dysku partycjach.

[ad]

Paragon Backup and Recovery 12 Compact zapewnia, że Twój system i cenne dane są chronione i mogą zostać szybko przywrócone w przypadku jakiejkolwiek awarii!

Funkcje programu :
Obsługa najnowszych standardów HDD

Boot Corrector. Potężne narzędzie, które naprawia startowe pliki systemu operacyjnego w przypadku gdy gdy występują problemy z jego uruchomieniem.

Selektywne przywracanie. Możliwość przywrócenia nie tylko całej utworzonej wcześniej kopii ale także pojedynczych plików i folderów z archiwum bez przywracania całego obrazu. Wbudowany Specjalny Kreator przywracania dzięki któremu możesz sprawdzić pliki i odzyskać tylko te które chcesz.

Smart Wizard Backup. Łatwo, szybko i bezpieczne utwórz kopię cennych danych

Szyfrowane kopii zapasowych aby uniknąć nieautoryzowanego dostępu do plików kopii zapasowej, można je łatwo zaszyfrować podczas tworzenia kopii.

Dodatkowo posiada wbudowane narzędzia do zarządzania partycjami. Program mimo anglojęzycznego interfejsu jest bardzo prosty w obsłudze.

Strona z promocją.

 

 

Jedna odpowiedź do tego wpisu.

  1. Autor: Megami dnia 16.05.13 o godz. 22:19