Safe Returner – Innowacyjny program do zwalczania Malware !

Safe Returner 1.26

Rozmiar pliku: 2.95 (MB)

Producent- Safereturner

Licencja – Trial ( Testowa 30 dniowa)

Cena – $29.95 ( w Promocji )

Wersja Testowa   do Pobrania

Safe Returner

Safe Returner jest innowacyjnym programem do wykrywania i  zwalczania aktywnych zagrożeń  Malware  ( trojanów,spyware,rouge,adware,botów i wielu innych).Safe Returner jest w pełni zautomatyzowaną i poprawioną wersją programu Autoruns SysInternal’s,program skanuje wszystkie pliki ładowane podczas uruchamiania systemu ,anlizuje uruchomione procesy za pomocą zaawansowanego silnika heurestycznego  i wykrywania generycznego ❗  dzięki czemu potrafi wykryć podejrzane pliki które ominął twój program antywirusowy ❗ .

[ad]

Program oferuje dwa tryby pracy ” normalny” z mniejszą ilością fałszywych alarmów ( u mnie brak fałszywych alarmów ) i tryb Expert oferujący dokładniejsze skanowanie ale generujący większą ilość fałszywych alarmów.


Po zakończeniu skanowania mamy możliwość usuniecią infekcji,przeniesienia do kwarantanny,sprawdzenia pliku przed usunięciem na VirusTotal,dodania pliku do fałszywych alarmów,utworzenie raportu ze skanowania,dodania pliku do listy ignorowanych podczas skanowania i wiele innych.

[ad]

Safe Returner posiada tzw” białą listę” zaufanych aplikacji która jest na bieżąco uaktualniana przez producenta programu,zastosowanie takiej listy umożliwiło zmniejszenie liczy fałszywych alarmów generowanych przez program

Safe Returner bardzo szybko przeskanuje nasz PC  ( skanowanie nie przekracza 5 minut ) i jest lekki dla systemu ( ” zjada” od 4 do 8 MB pamieci Ram podczas skanowania).

Safe Returner nie posiada ochrony Real Time więc nie zastąpi antywirusa ale na pewno dobrze się sprawdzi jako dodatkowy skaner,dopełnienie twojego antywirusa ❗  . Safe Returner działa bez żadnych problemów z innymi programami zabezpieczającymi :).Program  posiada intuicyjny interfejs dzięki czemu jego obsługa  jest bardzo prosta:)

Program raczej dla średnio zaawansowanych użytkowników , nie klikających bezmyślnie na ” Remove” ( usuń ) 😛

Oczywiście niebawem będzie można wygrać kilka licencji na ten Program

🙂

Kopiowanie i powielanie bez zezwolenia zabronione

komentarze 3 do tego wpisu.

 1. Autor: PasjonatLeonaWachholza dnia 11.07.10 o godz. 15:52

  Ciekawy,ciekawy.Nie znałem go wcześniej.
  Widać,że stronka nabiera nowych rumieńców.
  I bardzo dobrze. 😉
  A Ashampoo Anti-Malware bardzo fajny-wczoraj skanowałem nim 1-y raz kompa.
  Miłego czasu i dobrego nowego tygodnia.

 2. Autor: Kamelka dnia 28.08.10 o godz. 13:37

  Może być dobry. Trzeba skorzystać z okazji

  Pozdrówki

 3. […] Więcej o programie Safe Returner […]