Seagate Rescue Restore za darmo !

Seagate Rescue Restore to rozbudowane, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych oraz ich późniejszego przywracania w przypadku awarii systemu, usunięcia ważnych plików, ataku wirusa czy nawet nie uruchamiającego się systemu.

[ad]

Seagate Rescue Restore posiada przyjazny dla użytkownika interfejs ( w języku Angielskim ).

Promocja jest ograniczona czasowo ❗

Strona z promocją

Na stronie z promocją, znajdziecie  także poradnik dotyczący użytkowania programu.

komentarze 4 do tego wpisu.

 1. Autor: Adam dnia 22.07.11 o godz. 12:04

  świetny wpis dziękuję

 2. Autor: Wujek Torrent dnia 23.07.11 o godz. 21:27

  „Offer limited to the US and Canada”. Ale kto by się tam takimi „głupotami” jak licencja przejmował. Może być i keygen, byle działało – co nie?

 3. Autor: Leszek55 dnia 24.07.11 o godz. 10:49

  Zawsze prowokuje mnie taki brak zastanowienia a tylko tzw/ochota dokopania..niestety jedna z naszych narodowych wad :-)..Święty Wujku, czy dociera do Ciebie że ta Wspaniała Strona PZD jest popularna również zagranicą czyli np/ „Wielką Wodą” i korzystanie z tej promo jest jak najbardziej legalne…a jak Cię to drażni to wróć na swoje torrenty (nick) i nie dorabiaj fałszywej ideologi do fajnej sprawy jaką jest istnienie tej strony! To że może nie zawsze autorzy wszystkie licki zdążą-są w stanie przestudiować z kodeksem prawnym, nie jest równoznaczne z piractwem.Twoja decyzja to co ssiesz i co z tym zrobisz i gdzie obecnie jesteś.Mimo to pozdrawiam bo widać że starasz się :-)..

 4. Autor: Oxygen Thief dnia 24.07.11 o godz. 11:39

  Słuchaj gdyby ta promocja rzeczywiście była tylko dla tych Państw to zablokowali by dostęp z IP.Bierz także pod uwagę to że ty nie jesteś jedynym czytelnikiem tego bloga i są tu ludzie ze Stanów, Indii, Niemiec i innych Państw.Nikt cię nie zmusza do pobierania, czytania, czy odwiedzania tego bloga.Pomyśl czasem o innych.

  Pozdrawiam.