Splash Lite

Splash Lite – to bezpłatna wersja jednego z najlepszych odtwarzaczy filmów w wysokiej rozdzielczości HD, klipów wideo z kamer HD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, oczywiście program pozwala również na oglądanie filmów także w standardowej rozdzielczości.Splash Lite charakteryzuje się przejrzystym interfejsem (w języku polskim), jest lekki, bardzo prosty w obsłudze  i szybki.

[ad]

Splash Lite bez problemu odtworzy wszystkie popularne formaty plików wideo w tym między innymi AVI, M2T, MTS, M2TS, MKV, MKA, MOV, MP4, MPG, TS, M4V, VOB, DIVX, XVID, WMV, MBT i wiele innych.Program także pozwala na odtwarzanie plików audio.Po instalacji program jest gotowy do pracy, nie wymaga instalacji dodatkowych kodeków (posiada  swoje wbudowane kodeki Mirillis) .Producent zadbał także o obsługę napisów w formatach TXT, SUB, SRT, SSA.

Splash Lite w pełni wspiera procesory wielordzeniowe, obsługuje sprzętową akcelerację (GPU) podczas odtwarzania wideo. Funkcja EcoMode  ma na celu zmniejszenie zużycia energii przez komputery przenośne, aż do 40% , co pozwoli na dłuższe odtwarzanie wideo na laptopach / netbookach. Z EcoMode można monitorować pobór mocy z baterii, zużycie i wiele  więcej.

 

Strona producenta

Program do pobrania

 

 

komentarzy 8 do tego wpisu.

 1. Autor: LechP dnia 07.11.11 o godz. 19:23

  Trzeba wykupić werjsę PRO aby móc oglądać TV.

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 07.11.11 o godz. 19:29

  Albo zorganizować konkurs 😛

 3. Autor: Cooler dnia 07.11.11 o godz. 21:59

  Nie chce sie zainstalować na win 7 x64 ” Nie można usyskać dostępu do usługi instalatora windows. Moze to miec miejsce jezeli instalator windows nie jest poprawie zainstalowany…..” nadmieniam ze wszystki inne programy gry itp sie instaluje

 4. Autor: Oxygen Thief dnia 07.11.11 o godz. 22:03

  instalowałeś z prawami admina?

 5. Autor: hmo dnia 07.11.11 o godz. 23:05

  Dzisiaj zainstalowalem Splash Lite, instalacja przebiegla bezproblemowo (Win7/64) Dziala niezle. Filmy ida, mp3 rowniez. Wersja jezykowa polska. Mozna program polecic.

 6. Autor: sebas dnia 08.11.11 o godz. 08:45

  Też mogę polecić ten program. Telewizję można oglądać, chociaż nie ma możliwości nagrywania kanałów ani włączenia EPG. Już wcześniej próbowałem uruchomić TV na tym programie, ale poprzednia wersja wieszała się przy wyborze tunera, z tą nie mam problemu. I jak widzę z porównania wersji na stronie Mirillis to w „pro” nie ma możliwości oglądania TV, a może się mylę?

 7. Autor: LechP dnia 08.11.11 o godz. 11:52

  W tej wersji okienko z TV jest zamrożone. Nic nie można oglądać. To jak „sebas” oglądasz TV.

 8. Autor: sebas dnia 08.11.11 o godz. 15:21

  U mnie nie jest zamrożone. W ustawieniach rozpoznaje mi tuner AverMedia. Po przeskanowaniu kanałów mogę normalnie je oglądać w programie. Jak wspomniałem wcześniej nie mogłem uruchomić tunera na poprzedniej wersji programu, ale z tą działa bez problemu. Więc może jest to wina tunera.