WinPDFEditor za darmo !

WinPDFEditor  – to prosty w obsłudze program który pozwala edytować i modyfikować dokumenty w formacie PDF.

[ad]

Program pozwala dodać tekst do plików PDF, wstawiać zdjęcia, usuwać niepożądane treści, rysować linie, obracać strony i wiele więcej.

Strona z promocją.

komentarze 4 do tego wpisu.

 1. Autor: genes dnia 10.04.13 o godz. 10:27

  Program bardzo prymitywny, tak naprawdę nie ingeruje w pdf, pracuje na grafice, np. wymazywanie części tekstu (nazwane modyfikacją dokumentu) to przykrywanie tekstu białym tłem. Zapisanie to tylko konwersja grafiki do pdf. Jak wygląda ten zapisany dokument sprawdzałem w Foxit PDF Editor. WinPDFEditor to program dla dzieci. Powinien kosztować nie więcej niż 10 dolarów!

 2. Autor: Emmers dnia 10.04.13 o godz. 19:16

  Proponuję zainstalować sobie Adobe Acrobat 7 z oficjalnej strony Adobe , następnie spolszczenie i wówczas można naprawdę edytować PDF.

 3. Autor: dczerwo dnia 10.04.13 o godz. 20:05

  Podobnie jak piszesz zachowują się darmowe „czytniki” pdf (Foxit Reader, PDF-XChange Viewer).
  A nie wiesz przypadkiem, czy można w WinPDFEditor wprowadzać obrócony tekst? W ww. nie można (przynajmniej w wersjach, których używałem).

 4. Autor: genes dnia 11.04.13 o godz. 19:48

  W tym programie WinPDFEditor pisanie nie ma sensu bo to nie jest prawdziwy tekst wektorowy pdf, lecz grafika. To samo co on robi, można wyeksportować (przekonwertować) plik do formatu graficznego, np. jpg i w jakimś programie graficznym można sobie pisać jak się chce, obracać, itp. Póżniej przekonwertować do pdf. W wielkim skrócie tak wygląda pisanie w WinPDFEditor.