YesShield za darmo !

YesShield  – to nowa aplikacja która łatwo i skutecznie chroni twój komputer przed niepożądanymi zmianami, atakami złośliwego oprogramowania czy błędami spowodowanymi przez użytkownika.

[ad]

Zasada działania programu YesShield jest prosta, a to dzięki wykorzystaniu wirtualizacji dysku.Program posiada tzw: tryb chroniony w którym wszystkie zmiany na dysku chronionym wykonywane są wirtualnie i nie mają wpływu na dysk na którym znajduje się prawdziwy system.Możemy np: testować nowe programy, zawirusować komputer, usuwać pliki jakie chcemy a nawet zniszczyć system a i tak rzeczywisty system pozostanie nietknięty, ponieważ wszystkie operacje wykonywane były w trybie chronionym (wirtualnie).Po wyjściu z trybu chronionego po wszystkich zmianach jakie dokonały się w systemie nie ma śladu, wystarczy tylko zrestartować komputer.Możliwe jest także dodanie wykluczeń czyli jakie pliki i foldery nie powinny korzystać z ochrony w trybie wirtualizacji (przydatne np. przy aktualizacjach baz antywirusów). Zmiany wprowadzane w wirtualnym systemie będą również zapisywane w rzeczywistym systemie ale tylko dla wykluczonych przez użytkownika lokalizacji.Program YesShield jest bardzo podobny (a może to nawet jego klon bo i spolszczenie pasuje) do programu Shadow Defender którego szczegółowy opis znajdziecie tutaj.

Strona z promocją

Pogadanka na forum

Program do pobrania (X32)

Program do pobrania (X64)

 

komentarze 4 do tego wpisu.

 1. Autor: ard dnia 02.11.12 o godz. 21:49

  Czy ten program w swoim działaniu jest podobny do Wondershare Time Freeze 2?

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 02.11.12 o godz. 21:50

  tak, to Shadow defender w innej skórce, opis masz możesz poczytać

 3. Autor: OnSam dnia 03.11.12 o godz. 14:40

  Tak swoją drogą, budzi się we mnie pytanie, czy rzeczywiście jest to ten program, tyle tylko w innej oprawie. Jeśli tak to przejdzie identyczne testy jak ten „Shadow Defender”
  Może jakiś wielki test na porównanie sprawności ochrony tych programów na identycznych szkodnikach – ktoś to zrobi, może?