Zemana AntiLogger Free – skuteczne uzupełnienie ochrony twojego komputera

Zemana AntiLogger Free – to nowy bezpłatny produkt od firmy Zemana który został stworzony w celu zapobiegania wykradaniu loginów, haseł (wszystkiego co wpisujemy na klawiaturze) przez wstrętne i obrzydliwe keyloggery.

[ad]

Zasada działania Zemana AntiLogger Free jest bardzo prosta, program szyfruje wszystko co wpisujemy na klawiaturze, i jak zapewnia producent chroni przy tam każdą aplikację z której korzystamy, dzięki czemu nawet w przypadku gdy na komputerze zainstalowany jest keylogger którego program antywirusowy nie wykrył to i tak przechwycone przez niego informacje będą bezużyteczne.

Prosty przykład:

Wpisujemy na klawiaturze ” Lubię mleko i programy za darmo ” a program

Zemana AntiLogger Free zaszyfruje to automatycznie w na przykład  w taki ciąg znaków ” dfs790df8-adsdoc=asrjewldp-sxdc]-asrwe ” i jak już pisałem wcześniej,  niewykryty keylogger co najwyżej przechwyci to co zaszyfrował program Zemana AntiLogger Free więc takie informacje będą bezużyteczne.

Program jest bardzo lekki dla systemu ( zużywa znikome ilości zasobów) i działa automatycznie, po instalacji nic nie trzeba konfigurować.

Program obsługuje :Windows XP\Vista\7\8 (32bit i 64bit)

Strona producenta

Zemana AntiLogger Free może stanowić świetne uzupełnienie dla waszych programów antywirusowych itp.

 

Jedna odpowiedź do tego wpisu.

  1. Autor: Daniel dnia 21.01.13 o godz. 09:21

    He he he od kiedy keyloggery są obrzydliwe i wstrętne???:D dobry opis.