Advanced SystemCare 5 PRO za darmo !

Advanced SystemCare 5 PRO to pakiet  kilkadziesięcu specjalistycznych narzędzi które pomogą utrzymać dobrą  kondycję twojego systemu Windows. Advanced SystemCare 5 PRO to  program typu „wszystko w jednym”, umożliwiający za pomocą jednego kliknięcia myszką czyszczenie, ochronę, naprawę i optymalizację twojego systemu.Interfejs programu został bardzo dobrze zaprojektowany, jest przejrzysty i intuicyjny dzięki czemu łatwo odnaleźć w nim interesujące nas narzędzia.Obsługa programu jest naprawdę bardzo prosta .

[ad]

Advanced SystemCare 5 PROumożliwia czyszczenie i naprawę rejestru, naprawę konfiguracji systemu, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, uodpornianie systemu na złośliwe oprogramowanie, ochronę prywatności, oczyszczanie dysku ze zbędnych/tymczasowych plików śmieci które niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku, zarządzanie  autostartem, przyspieszanie systemu,  zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, uruchomionymi procesami, usługami i wiele więcej.

 

Strona z promocją

komentarzy 20 do tego wpisu.

 1. Autor: tadeusz242 dnia 07.06.12 o godz. 09:28

  Po zainstalowaniu tego programu i wpisaniu klucza – pisze licencja ważna 182 dni czyli to jest tylko na pół roku.

 2. Autor: przemeq dnia 07.06.12 o godz. 09:40

  U mnie podobnie, 'Data ważności: 2013-01-05′, ale lepsza wersja PRO na pół roku niż FREE non-stop. 🙂
  Wielkie Dzięki.

 3. Autor: marsellus dnia 07.06.12 o godz. 10:23

  U raymonda chyba cały czas dają go za free: http://goo.gl/F9fGu

 4. Autor: kagar54 dnia 07.06.12 o godz. 19:35

  Po wejściu na stronę google tłumaczy że – Jesteś w nowej grupy, że nie wolno uczestniczyć w tym gratisów.
  Skontaktuj się z administratorem gratisów szczegóły.
  Próbowałem się zarejestrować ale trzeba wpisać kto polecił ,więc chyba nić z tego , może to tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

 5. Autor: Oxygen Thief dnia 07.06.12 o godz. 20:04

 6. Autor: Oxygen Thief dnia 07.06.12 o godz. 20:48

  @kagar54 sprawdziłem i mi translatorek googla normalnie tłumaczy, jak już pisałem wcześniej pobierasz instalator, rozpakowujesz, odpalasz i działa

 7. Autor: marsellus dnia 07.06.12 o godz. 20:54

  kagarowi (jeśli mogę tak :D) chyba chodziło o promo u raymonda, tak jest dla zarejestrowanych użytkowników, ja jakiś czas temu z niego korzystałem ale nie pamiętam czy trzeba było wpisać kto polecił. Próbowałeś wpisywać cokolwiek ?? 😀

 8. Autor: kagar54 dnia 07.06.12 o godz. 22:19

  Oxygen Thief z twojego linku pobrałem i jest w porządku .

  marsellus masz rację chodziło o promo u raymonda i ja się próbowałem zarejestrować wpisywałem cokolwiek ale nie zadziałało .

 9. Autor: kris68n dnia 08.06.12 o godz. 06:39

  Swoja droga przydatny program dla zachowania porzadku w komputerze.

 10. Autor: crap dnia 08.06.12 o godz. 08:34

  @kagar54. Utworzyłem 2 nowe konta bez problemu.
  Podczas rejestracji są wymagalne (Additional Required Information) i niewymagalne (Additional Information) dane. Tych ostatnich, w tym osobę polecającą nie wypełniasz, bo pytanie jest warunkowe – jeśli „…If you were referred to this site by an existing member …..”. Mogłeś wpisać marsellusa, ale to raczej nie zaskutkuje 😀
  Nie można zapomnieć zaptaszkować regulaminu.

 11. Autor: Mitsune dnia 08.06.12 o godz. 11:08

  Na stronie „u Raymonda” nie ma potrzeby gdziekolwiek się rejestrować ani niczego wypełniać czy podawać.
  Program w wersji PRO z „jego strony” działa do 2013-03-19 w najnowszej wersji.
  Celowo nie podaję tu co i jak trzeba zrobić (a jest to tam podane), bo ilość licencji jest ograniczona do sporo mniejszej liczby, niż ta swego czasu na Ad Muncher w KŚ.
  Poza tym, jeżeli komuś zależy to Advanced SystemCare 5 PRO można kupić co jakiś czas dosłownie za parę zł z jakimś czasopismem, np. KŚ 04/2012
  Jak ktoś mieszka np. w Warszawie lub innym miejscu gdzie jest prowadzona sprzedaż wycofanych czasopism, to kupi takie czasopismo za 2-3zł

 12. Autor: tadeusz242 dnia 08.06.12 o godz. 12:22

  @Mitsune takich mądrych jak ty to my nie potrzebujemy.

 13. Autor: あなたをファック dnia 08.06.12 o godz. 12:48

  @ Mitsune pisze: „…celowo nie podaję tu co i jak trzeba zrobić (a jest to tam podane), bo ilość licencji jest ograniczona do sporo mniejszej liczby, niż ta swego czasu..”.
  Znaczy, że co? Że chcesz tę pozostałą część sam zawładnąć, albo boisz się, żeby nie brakło wszystkim Twoim znajomych, czy też zapodałeś tekst najzwyczajniej z ogródka: wiem ale nie powiem…
  Mnie interesuje, jak pozyskać licencję bez rejestracji…

 14. Autor: kris68n dnia 08.06.12 o godz. 19:29

  あなたをファック wystarczy sie zarejestrowac tam licencja do 21.03.2013 roku. do rozdania zostalo 4 tysiace licencji. Tak ze polecam.

 15. Autor: Mitsune dnia 08.06.12 o godz. 22:15

  @kris68n pewnie podczas rejestracji nie wiedzą jak w tej swojej mądrości odpowiedzieć na jedno proste pytanie, dlatego posuwają się tu do wulgaryzmów. Szkoda tylko, że takie komentarze są tu akceptowane.
  A tak na marginesie, to nieświadomie(?) nabluzgałeś temu który sam sobie wybrał takie imię.

  Tym że promocja z giveawayoftheday jest „tylko” na pół roku się nie przejmujcie. Powtarzam, ten program jest tak często w różnego rodzaju promocjach, że o kolejne licencje nie ma się co zamartwiać. Ja tylko żeby to sprawdzić, od wczoraj pozyskałem trzy różne licencje (ta o której wspomniałem, ta która jest tu, czyli z giveawayoftheday i ta z rejestracji „u Raymonda”).
  Nie ma więc o co się tak pieklić, zwłaszcza że jeżeli ktoś ma problem z prostą rejestracją na tamtej stronie, to na bank będzie miał problemy z samym programem i sobie tylko narobi bałaganu w systemie.
  W takiej sytuacji polecam raczej Registry Winner… chociaż i tu bywają problemy
  http://programyzadarmo.net.pl/2012/05/24/registry-winner-za-darmo/

  Jak ktoś chce, to proponuję zrobić taki myk (sam tego nie sprawdzałem bo mam zainstalowany z innej promocji) w przypadku tej dzisiejszej promocji z giveawayoftheday

  1. Pobrać archiwum AdvancedSystemCare.zip z wskazanej w opisie strony
  2. Rozpakować
  3. Sam program pobrać ze strony producenta
  4. Uruchomić asc-setup.exe i zainstalować program, użyć klucza podanego w pliku readme.txt

 16. Autor: graf dnia 08.06.12 o godz. 22:32

  No jedną rzecz z tego wszystkiego przeoczyłem 🙂 że promocja na giveawayoftheday się już zakończyła.
  Pozostaje zatem poprzez http://programyzadarmo.net.pl/forum (PW) lub w inny sposób pozyskać archiwum z plikiem readme.txt 😉

 17. Autor: あなたをファック dnia 09.06.12 o godz. 07:36

  @Mitsune: Ty masz jakieś pokrętne myśli. Najpierw piszesz „…na stronie „u Raymonda” nie ma potrzeby gdziekolwiek się rejestrować ani niczego wypełniać czy podawać…”, po czym „…podczas rejestracji nie wiedzą jak w tej swojej mądrości odpowiedzieć na jedno proste pytanie (z literą na końcu – przyp. mój)…”.
  Tak więc odpowiedz konkretnie:
  1. Trzeba się zarejestrować, aby dostać licencję, czy nie trzeba???
  2. Tę licencję, nazwijmy ją 'od Raymonda’ masz, bo się w końcu zarejestrowałeś, czy też zdobyłeś ją, tak jak wcześniej pisałeś, bez 'potrzeby’ rejestracji???
  Chodzi o plusy dodatnie rejestracji, bo o plusach ujemnych nas już poinformowałeś („…celowo nie podaję tu co i jak trzeba zrobić …, bo ilość licencji jest ograniczona…”).
  Pozwoliłem sobie na zabranie głosu w tej dyskusji sprowokowany Twoją arogancją, którą nazwałem po imieniu…własnym…

 18. Autor: kris68n dnia 09.06.12 o godz. 09:05

  Caly problem w odpowiedzi na jedno pytanie – nie uczylem sie angielskiego a odpowiedzialem – jest dziecinnie proste a dluzsza licencja warta rejestracji.

 19. Autor: graf dnia 09.06.12 o godz. 09:20

  Arogancją to wykazujesz się swoją i więc po co Ci ta innych.
  Gdybyś przyjął wszystko tak jak to napisałem, nie miałbyś problemów ze zrozumieniem.

  Są (a raczej były) trzy sposoby zdobycia licencji (klucz jest inny)
  – ten „tylko dla wtajemniczonych” :jezor (i ten klucz mam jako pierwszy)
  – z giveawayoftheday (promocja która się już zakończyła)
  – i ten trzeci, z rejestracji „od Raymonda”

  Oprócz tego dla tych potrafiących czytać tak jak jest to napisane, bez tych kombinacji w których głównie chodzi o to, żeby na siłę czepiać się tylko dla samej zasady czepiania, dałem podpowiedź/propozycję jak skorzystać z zakończonej promocji GOTD, zaznaczając że sam tego nie sprawdziłem (zrobiłem tak z kluczem pozyskanym z pierwszego sposobu i działa, więc nie wiem dlaczego by miało nie zadziałać z tym z GOTD). Przy tej okazji zalogowałem się nawet na forum, gdzie od momentu rejestracji chyba nawet nie zaglądałem. 😛

  Mimo wszytko pozdrawiam :frank i… „Kargul, podejdź no do płota, jako i ja podchodzę” czyli ujawnij się przechrzto :szydera

  Ps. Kończę te dialogi na cztery nogi…

 20. Autor: あなたをファック dnia 09.06.12 o godz. 12:01

  @ Szanowny grafoMitsunomanie
  Wybacz, że nie wczytałem się w Twoje wynurzenia z wypiekami na policzkach, a nawet nie przeleciałem ich po tzw. łebkach. Myślisz, że powinienem je zgłębić niczym myśli np. Mao?
  Twoje PS rzuca na kolana (cztery). Dzięki za to szczęście, że skończyłeś.