Advanced SystemCare Pro 6 za darmo !

Advanced SystemCare Pro 6 to pakiet kilkadziesięcu specjalistycznych narzędzi które pomogą utrzymać dobrą kondycję twojego systemu Windows. Advanced SystemCare Pro 6 to program typu „wszystko w jednym”, umożliwiający za pomocą jednego kliknięcia myszką czyszczenie, ochronę, naprawę i optymalizację twojego systemu.Interfejs programu został bardzo dobrze zaprojektowany, jest przejrzysty i intuicyjny dzięki czemu łatwo odnaleźć w nim interesujące nas narzędzia.Obsługa programu jest naprawdę bardzo prosta .

[ad]

Advanced SystemCare Pro 6 umożliwia czyszczenie i naprawę rejestru, naprawę konfiguracji systemu, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, uodpornianie systemu na złośliwe oprogramowanie, ochronę prywatności, oczyszczanie dysku ze zbędnych/tymczasowych plików śmieci które niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku, zarządzanie autostartem, przyspieszanie systemu, zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, uruchomionymi procesami, usługami i wiele więcej.

 

Strona z promocją

komentarze 2 do tego wpisu.

  1. Autor: ewa dnia 19.04.13 o godz. 11:55

    kto ma starszą wersję moze zaktualizować z pozycji programu a do aktywacji użyć klucz z notatnika ..
    Należy pamiętać, że aktywacja jest na 6-miesięcy

  2. Autor: graf dnia 19.04.13 o godz. 23:08

    Miałem po niedawnej aktualizacji z wersji 5 na 6 jeszcze 73 dni do wygaśnięcia licencji. Po zabiegu odświeżenia licencji z użyciem kodu podanego w tej promocji, mam tak:
    http://oi36.tinypic.com/6fqxoo.jpg 😛