Ashampoo Photo Commander 9 za darmo !

Pakiet oprogramowania przeznaczony dla Twojej kolekcji fotografi

Ashampoo Photo Commander 9 oferuje wiele narzędzi do zarządzania, edycji, przeglądania i optymalizacji Twoich cyfrowych albumów zdjęć.
Program dostarcza szybkich i prostych w obsłudze narzędzi obsługujących Twoją kolekcję zdjęć, włączając w to opcje takie jak: grupowanie, tagowanie zdjęć oraz zbieranie albumów wirtualnych, dla przykładu przydzielenie nazwy miejsca podczas Twojej ostatniej wycieczki (tagowanie) do Twoich zdjęć z wakacji. Pozwala to później na szybkie odnajdywanie zdjęć w całym swoim katalogu.

[ad]

Bądź kreatywny, przerabiaj swoje zdjęcia zgodnie ze swoimi upodobaniami. Optymalizuj swoje zdjęcia jednym kliknięciem, usuwaj efekty czerwonych oczu i używaj różnych efektów, jak zmiany kolorów, etc. Przetwórz swoje ulubione fotografie na obrazy olejne, twórz kalendarze z własnych zdjęć lub zaproszenia z zabawnymi ujęciami z ostatniej imprezy.

Nowa, 9 wersja Ashampoo Photo Commander oferuje wiele więcej nowych funkcji i udoskonaleń. Wśród nowości można znaleźć tryb podwójnego podglądu w celu porówania obrazu oryginalnego i podczas edycji. Ponadto, udoskonaliliśmy narzędzia optymalizacji i funkcje wideo, pojawiły się nowe efekty i wiele więcej nowości.
Kiedy przerobisz swoje zdjęcie nigdy więcej nie będziesz chciał tego robić bez Ashampoo Photo Commander 9 .

Strona z promocją.

Kluczyk uzyskacie z poziomu programu, wystarczy uważnie czytać.

Komentowanie wyłączone.