Ashampoo WinOptimizer 9 za darmo !

Ashampoo WinOptimizer 9 pomaga Ci w…

…oczyszczaniu i zwalnianiu miejsca w systemie!
Uwolnij System z niepotrzebnych danych i usług spowalniających Twój system. Ashampoo WinOptimizer 9 dokonuje kompletnej analizy systemu dla Ciebie. Ponadto korzysta z własnej metody przeszukiwania pod kątem niepotrzebnych danych, dzięki czemu jest prosty w obsłudze i bezpieczny. Po przeskanowaniu można przejrzeć rezultaty działania. Dla pełni bezpieczeństwa, Ashampoo WinOptimizer 9 korzysta z mechanizmów kopii zapasowych usuwanych danych, celem prostego ich przywrócenia w razie konieczności.

[ad]

…utrzymaniu ciągłej wydajności Twojego systemu!
Dla zapewnienia ciągłości wydajności systemu, Ashampoo WinOptimizer 9 zapewnia kilka modułów defragmentacji, sprawdzania błędów, analizę obciążenia czy użycia zasobów. Podobnie, jak dane na dysku twardym ulegają defragmentacji, tak rejestr Windows® jest podatny na defragmentację kluczy w okresie czasu. Oczyszczanie rejestru zapewnia więcej miejsca i optymalizuje dostęp do niego, w efekcie znacznie polepsza pracę na komputerze. Analiza wykonana przez nowy Registry Defrag identyfikuje możliwe wady i słabości oraz oferuje rozwiązania do optymalizacji jednym kliknięciem.

…przyspieszaniu Twojego PC!
Czy doświadczyłeś(aś) tego kiedykolwiek? Czasami uruchamianie systemu trwa niemiłosiernie długo, że można by zrobić i wypić kawę. Taka sytuacja już nigdy nie powinna mieć miejsca! Ashampoo WinOptimizer 9 pozwala na dostosowywanie ustawień i uruchamianych aplikacji, więc masz decydujące zdanie nt. tego co będzie działać w tle. Moduł wykrywający automatycznie uruchamiane programy pozwala na określenie tego, co ma się uruchomić automatycznie, a co nie. Na liście wyników można łatwo zaznaczyć i odznaczyć aktywowane i deaktywowane aplikacje oraz usługi. Dzięki temu można łatwo można przełączać się z “on” na “off” w razie konieczności i potrzeby.

…dopasowaniu Windows®!!
W taki sam sposób, dla którego ustawiasz meble w mieszkaniu, tak samo możesz dopasować system Windows®, w zależności od wymagań i upodobań. Ashampoo WinOptimizer 9 pomaga dopasować każdy szczegół. Pozwala na dostęp do ukrytych zasobów i ustawień systemu oraz na dopasowywanie opcji oraz zainstalowanych aplikacji. Icon Saver dodatkowo pomaga rozmieścić ikony na pulpicie i przywracać je, w razie potrzeby. Dzięki temu czas spędzony na uporządkowaniu ikon nie będzie czasem straconym.

…uzyskaniu najlepszych efektów!
Z początku ponad 20 modułów i ponad 100 funkcji może sprawić zakłopotanie w głowie, lecz zaspokoi Twoje potrzeby łatwością ich opanowania. W tej potrzebie pojawia się Tuning Assistant. Wystarczy odpowiedzieć na klika pytań o Twoje wymagania dot. systemu Windows®. Po ich przeanalizowaniu, Asystent wybierze i skonfiguruje najlepsze ustawienia dla Ciebie.

…lepszym poznaniu Twojego PC!
Zaawansowana wiedza i więcej informacji o PC pozwala łatwo zidentyfikować występujące problemy i błędy. Pięć modułów tej kategorii całkowicie sprawdzi wszystkie zakamarki systemu i zapewni najszerszy pogląd na system operacyjnym sprzęt, oprogramowanie, pamięć, oraz dyski twarde (w tym wykorzystanie oraz dane ze S.M.A.R.T).

…ocaleniu Twoich danych!
Czy zdarzyło Ci się przez przypadek usunąć bardzo ważne dane lub plik? Może to być bardzo frustrujące. Dzięki Ashampoo WinOptimizer 9 z łatwością odzyskasz usunięte dane. Moduł Undeleter znajduje i przywraca usunięte pliki oraz foldery. Jeśli chcesz usunąć jakieś dane całkowicie, możesz to zrobić dzięki File Wiper, który nie pozwoli dostać się im w niepowołane ręce.

…optymalizacji systemu jednym kliknięciem!!
Jeśli chcesz przyspieszyć działanie lub nie masz żadnego doświadczenia, One-Click Optimizer jest bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem dla problemów w systemie. One-Click Optimizer uruchamia moduły Drive Cleaner, Registry Cleaner oraz Internet Cleaner całkowicie automatycznie z zalecanymi ustawieniami. Dzięki temu otrzymasz najlepszą wydajność i poniesiesz najmniejsze ryzyko awarii systemu.

…ochronie Twojej prywatności!
Blokuje aplikacjom “kontakt z Twórcami”! Bardzo często dane z systemu są wysyłane w Świat. Wiele tych danych „statystycznych” może zawierać poufne informacje. Dzięki modułowi AntiSpy, w zaledwie kilku kliknięciach można rozpocząć wendettę w obronie prywatności informacji. Nawet pliki, czy foldery mogą być chronione od dostępu do nich przez osoby trzecie. File Encrypter & Decrypter szyfruje cokolwiek, co chcesz chronić przed nieautoryzowanym dostępem.

…konserwacji systemu – łatwo, intuicyjnie i szybko!!

Strona z promocją

Pobieramy program i instalujemy (czytajcie uważnie bo na początku instalacji uzyskacie klucz do pełnej wersji).

komentarzy 10 do tego wpisu.

 1. Autor: allbigben dnia 27.04.13 o godz. 12:56

  Witam, po pobraniu i próbie instalacji przy wpisywaniu adresu i hasła pojawia się okno strony ashampoo z tekstem Poproś o bezpłatny pełny klucz licencyjny i ramka z tekstem krok pierwszy: jesteś zalogowany. I na tym koniec strona z kluczem się nie pojawia.

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 27.04.13 o godz. 13:10

  Próbujcie z innego maila, załóżcie nowe konto itp.Klucze wysyłają.

 3. Autor: allbigben dnia 27.04.13 o godz. 13:43

  Próbowałem z 4 i to samo a jestem zarejestrowany od około 4 lat

 4. Autor: marian dnia 27.04.13 o godz. 15:36

  Witam.Próbowałem ten program zarejestrować z 4 różnych kont.Bez powodzenia.Pierwszy raz mi to się zdarza.

 5. Autor: witusproz dnia 27.04.13 o godz. 16:14

  Posiadający konta w Ashampoo,którzy w swoich profilach mają wybrany język i kraj – Polska to próba uzyskania klucza kończy się fiaskiem.Zanim więc”poprosicie o klucz” zalogujcie się na swoje konta i zmieńcie kraj i język na niemieckie Wylogujcie się i… Dostaniecie klucz bez problemu

 6. Autor: Oxygen Thief dnia 27.04.13 o godz. 16:23

  Klucze wysyłają, poczytajcie na forum

 7. Autor: Stanisław dnia 27.04.13 o godz. 17:21

  Po zmianie w koncie Ashampoo na język niemiecki i kraj Niemcy kluczyk przyszedł,dziękuję za info i pozdrawiam.

 8. Autor: marian dnia 27.04.13 o godz. 18:47

  Tak jest.Zmiana języka i kraju na niemieckie pomogła natychmiast.Klucz przyszedł.

 9. Autor: allbigben dnia 27.04.13 o godz. 21:10

  Potwierdzam po zmianach na język niemiecki i kraj Niemcy klucze przyszły

 10. Autor: Czesław dnia 25.11.13 o godz. 11:57

  Jak usunąć z Win Optimizera 9 [ uruchamiany z kosza] pliki które kiedyś były skasowane ?