BitDefender Antivirus 2009 na 3 MIECHY ZA FREEŁatwy w obsłudze i skuteczny program antywirusowy o niskich wymaganiach sprzętowych. Za pomocą wyspecjalizowanych modułów BitDefender stale monitoruje systemy plików, rejestr oraz aktywność Internetu. Posiada użyteczną funkcję blokowania zachowawczego, która pozwala użytkownikowi samodzielnie decydować o tym, jakie programy będą miały możliwość dokonywania zmian w rejestrze Windows. BitDefender pozwala także na przechowywanie podejrzanych/zainfekowanych plików w bezpiecznej „kwarantannie”, której zawartość można wysłać do Laboratorium BitDefendera, w celu dokładniejszej analizy. W najnowszej wersji dodano narzędzie odpowiedzialne za wyszukiwanie oraz usuwanie rootkitów i skaner ruchu internetowego.
W SKŁAD PROGRAMU WCHODZĄ

Moduł skanujący

Skuteczne jądro skanuące, certfikowane w ICSA Labs, Checkmark, TUV i VBPowerful scan engines, ICSA Labs, Checkmark, TUV and VB-certified. Zapewnia ono wykrycie i usunięcie wszystkich wirusów obecnych w środowisku.

Moduł ochrony

Ochrania komputer w czasie rzeczywistym, zapewniając skanowanie pamięci obecnego modułu, blokowanie dostępu do zainfekowanych plików i wykrywanie niebezpiecznych aplikacji, kiedy próbują nadpisywać pliki, modyfikować pliki systemowe lub rejestry. Skanuje przychodzące wiadomości e-mail i załączniki. Pozwala na zabezpieczenie konfiguracji ochrony wirusowej za pomocą hasła.

Moduł uaktualnień

Inteligentne uaktualnianie ochrony antywirusowej bez interwencji użytkownika. Aktualizacja może być wykonana z sieci przez internet, bezpośrednio lub przez Serwer Proxy.

Moduł kwarantanny

Zabezpiecza zainfekowane lub podejrzane pliki, które nie mogą być w chwili skanowania wyleczone i przenosi je w bezpieczne miejsce, umożliwiając wysłanie ich do laboratorium BitDefender w celu dalszej analizy.

Moduł terminarza

Umożliwia użytkownikowi zaplanowanie skanowania jeden raz, w danym momencie lub okresowo np. codziennie lub co 7 dni począwszy od określonej daty.

Tu POBIERAMY

Komentowanie wyłączone.