Konkurs – Kaspersky Internet Security 2013

Uniwersalna ochrona = Twój komputer jest bezpieczny.
Producent – Kaspersky Lab – program: Kaspersky Internet Security 2013
Cena /ochrona na 2 komputery – 159 PLN
Wersja testowa do pobrania –
Wielkość pliku instalacyjnego – 167,94MB
Dodatkowe wymagania: dostęp do Internetu.
Język interfejsu: Multilanguage /polski, angielski i wiele innych/
Obsługiwane Systemy – Windows XP / Vista / Vista64 / 7 / 7 x64/ Windows 8 (wersja 32/64-bitowa)

[ad]

Bezpieczeństwo w internecie – ochrona przed wszystkimi zagrożeniami

W Twoim komputerze znajdują się bezcenne zdjęcia, muzyka, dokumenty i dane osobowe. Jest to także wartościowe narzędzie do przeglądania zasobów internetu. Nikt nie ma ochoty poświęcać długich godzin na konfigurowanie i ciągłą obsługę rozwiązania chroniącego komputer. Mimo tego użytkownicy chcą mieć świadomość, że są zabezpieczeni przed coraz bardziej złożonymi zagrożeniami, które można napotkać w internecie. Dlatego tak istotne jest posiadanie rozwiązania, które zapewni rygorystyczną ochronę plików i tożsamości użytkownika przed atakami komputerowych przestępców i najnowszych rodzajów złośliwego oprogramowania.

Zalety

Bezpieczeństwo w internecie – teraz lepiej i łatwiej

Program Kaspersky Internet Security 2013 działa w tle i zapewnia Twojemu komputerowi zaawansowane technologie ochrony, które skuteczniej zabezpieczą Ciebie, Twoje dzieci i Twój komputer przed najnowszymi lub dopiero powstającymi zagrożeniami. Znaczny stopień automatyzacji programu Kaspersky Internet Security 2013 sprawia, że nie musisz już martwić się o bezpieczeństwo systemu. Nie trzeba być ekspertem od zabezpieczeń, żeby uzyskać ochronę najwyższej klasy.

Chroni przed wszystkimi wirusami i zagrożeniami z internetu

Połączenie funkcji opartych na technologii chmury z zaawansowanymi rozwiązaniami działającymi lokalnie na komputerze sprawia, że program Kaspersky Internet Security 2013 jest w stanie zapewnić skuteczną ochronę przed coraz bardziej złożonymi zagrożeniami. Możesz swobodnie korzystać z internetu, a rozwiązanie firmy Kaspersky będzie czuwać nad bezpieczeństwem Twojego komputera. Rozwiązanie Kaspersky Internet Security 2013 oferuje wszystkie funkcje programu Kaspersky Anti-Virus 2013 uzupełnione o szereg nowatorskich technologii, które odgrywają kluczową rolę w procesie ochrony przed wyrafinowanymi zagrożeniami z internetu. Dzięki wyjątkowym funkcjom, takim jak Bezpieczne pieniądze, Bezpieczne wprowadzanie informacji i innym, program Kaspersky Internet Security 2013 może zapewniać skuteczną ochronę, gdy korzystasz ze wszystkich możliwości internetu.

Wykrywa nowe, dopiero powstające i nieznane zagrożenia

Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network gromadzi dane z milionów systemów, które należą do korzystających z niej użytkowników z całego świata. Zgromadzone informacje umożliwiają obronę przed atakami najnowszych wirusów i złośliwych programów. Potencjalne zagrożenia są na bieżąco monitorowane i analizowane, a niebezpieczne działania mogą zostać całkowicie zablokowane, zanim zdążą wyrządzić jakąkolwiek szkodę.

Rozpoznaje witryny budzące podejrzenia i wyłudzające informacje

W programie zastosowano zaawansowane rozwiązania do zwalczania phishingu, które proaktywnie wykrywają fałszywe adresy URL i korzystają z gromadzonych na bieżąco informacji z chmury, pomagając uchronić użytkownika przed witrynami mogącymi wyłudzić cenne dane. Funkcja URL Advisor uzupełnia ponadto kolorowymi znacznikami wszystkie łącza do stron internetowych, informując w ten sposób użytkownika o poziomie zagrożenia, jakie kryje się za danym łączem i na kolejnych stronach.

Zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie zakupów online i korzystania z bankowości internetowej

Kaspersky Internet Security wyposażony jest w dodatkowe zabezpieczenia pomagające w ochronie informacji podczas transakcji online. Stopień ochrony wzrósł teraz dzięki wprowadzeniu wyjątkowej technologii Bezpieczne pieniądze. Bezpieczne pieniądze to funkcja, która automatycznie sprawdza, czy odwiedzana witryna jest bezpieczna. Pozwala ona ponadto otworzyć witrynę w specjalnym trybie chronionym, aby numer Twojej karty kredytowej i inne informacje osobiste nie wpadły w ręce cyberzłodziei.

Chroni Twoją prywatność i tożsamość cyfrową

Program Kaspersky Internet Security 2013 został wyposażony w bogaty wachlarz rozwiązań, których zadaniem jest ochrona Twojej prywatności i tożsamości. Wśród nich znajdują się dwie wyjątkowe funkcje zabezpieczające, które służą do wprowadzania informacji osobistych online:

 • Bezpieczne wprowadzanie informacji to nowa technologia firmy Kaspersky Lab. Uaktywnia się ona automatycznie po otwarciu witryny banku lub serwisu płatności oraz podczas wpisywania hasła na jakiejkolwiek stronie WWW. Uniemożliwia to keyloggerom przechwycenie informacji wprowadzanych za pomocą klawiatury fizycznej.
 • Rozwiązanie Kaspersky Lab oferuje także udoskonaloną funkcję Klawiatura wirtualna, która pozwala użyć myszy do wprowadzania informacji związanych z bankowością online. W ten sposób zabezpiecza ona wpisywane dane przed wyśledzeniem i kradzieżą przez keyloggery, hakerów i złodziei tożsamości.

Bezpieczeństwo Twoich dzieci i odpowiedzialność

O bezpieczeństwo Twoich dzieci dbają nagradzane funkcje ochrony, które jednocześnie pozwalają lepiej kontrolować sposób, w jaki dzieci korzystają z komputera, internetu, aplikacji, gier oraz stron internetowych. Możesz zablokować lub ograniczyć możliwość komunikowania się dzieci przez komunikatory i serwisy społecznościowe lub rejestrować przebieg takiej komunikacji, a także zablokować możliwość przesyłania prywatnych danych w rodzaju numerów telefonu i kart kredytowych.

Zapobiega wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach komputera przez złośliwe programy

Komputerowi kryminaliści i złośliwe programy mogą znaleźć drogę do komputera, jeśli luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji nie zostały usunięte poprzez instalację najnowszych poprawek. Działanie programu Kaspersky Internet Security 2013 nie ogranicza się do skanowania w poszukiwaniu zabezpieczeń – dodatkowo analizuje on i kontroluje działania oprogramowania zawierającego luki, by nie mogło wyrządzić żadnych szkód.

Automatyczne pobieranie i instalacja – oszczędność czasu i wysiłku

Instalowanie programu wiąże się teraz z mniejszą liczbą czynności wykonywanych ręcznie. Gdy program zostanie po raz pierwszy pobrany z naszej witryny, samodzielnie sprawdza dostępność najnowszej wersji, w razie potrzeby usuwa istniejące złośliwe programy i rozpoczyna instalację.

Kompatybilność z systemem Windows 8

Kaspersky Internet Security 2013 jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 8, a dzięki integracji z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa opracowanymi przez ekspertów z firmy Microsoft ochrona jest jeszcze bardziej szczegółowa. Dodatkowo, narzędzie Kaspersky Now pozwala na monitorowanie stanu bezpieczeństwa komputera i uruchamianie najważniejszych funkcji ochrony bezpośrednio w nowym interfejsie systemu Windows 8 – Modern UI.

Najważniejsze funkcje

 • Nowość! Funkcja Bezpieczne pieniądze dodatkowo zabezpiecza przebieg zakupów i transakcji bankowych online
  Rozwiązanie Kaspersky Internet Security zawsze zapewniało ochronę transakcji online. Najnowsza wersja oferuje dodatkowo unikatową funkcję Bezpieczne pieniądze, która przy każdej próbie zalogowania się do witryny internetowej banku, serwisu płatności lub witryny sklepu internetowego wykonuje następujące operacje:Nowość! Funkcja Bezpieczne wprowadzanie informacji zabezpiecza dane osobowe wpisywane z klawiatury

  • Porównuje URL witryny z bazą danych adresów bezpiecznych witryn.
  • Sprawdza certyfikat użyty do zestawienia bezpiecznego połączenia, aby nie doszło do ukradkowego przejścia z żądanej witryny do sfałszowanego zasobu internetowego.
  • Sprawdza, czy w systemie operacyjnym komputera nie występują luki zabezpieczeń związane z bankowością online.
  • Automatycznie proponuje otwarcie witryny w trybie Bezpieczne pieniądze, co zwiększa stopień ochrony przed kradzieżą danych osobowych i finansowych.

  W ten sposób zaawansowane technologie Kaspersky Lab zapewniają ochronę zawsze – gdy jesteś online i robisz zakupy, logujesz się bo banku i korzystasz z innych możliwości internetu.

 • Aby zabezpieczyć użytkowników przed keyloggerami, które mogą rejestrować naciśnięcia klawiszy podczas wprowadzania numeru karty kredytowej i innych informacji poufnych, w rozwiązaniu Kaspersky Internet Security 2013 znalazła się nowa funkcja o nazwie Bezpieczne wprowadzanie informacji. Funkcja ta uruchamia się automatycznie w chwili otwarcia witryny banku, serwisu płatności lub wprowadzenia hasła na dowolnej stronie internetowej. Dzięki temu keyloggery nie mają dostępu do Twoich danych.
 • Kontrola systemuNawet jeśli nieznany złośliwy program przedostanie się do komputera, unikatowa funkcja Kontrola systemu opracowana przez Kaspersky Lab wykryje niebezpieczne zachowanie i zapewni szansę na cofnięcie większości szkodliwych działań.
 • Udoskonalenie! Kontrola rodzicielskaNowy mechanizm kontroli rodzicielskiej zapewnia lepsze funkcje ochrony dzieci korzystających z komputera. Program Kaspersky Internet Security 2013 pozwala skuteczniej kontrolować sposób korzystania przez dzieci z komputera oraz Internetu i zapewnia bardziej niezawodne filtrowanie witryn zawierających nieodpowiednie treści.
 • Udoskonalenie! Nowy moduł antyspamowyW programie Kaspersky Internet Security 2013 zastosowano nowy, doskonalszy moduł antyspamowy. Pozwala on skuteczniej filtrować niechciane wiadomości i może przygotowywać bardziej szczegółowe raporty na temat niechcianej korespondencji elektronicznej.
 • Udoskonalenie! Lepsza ochrona przed wyłudzaniem informacjiZastosowanie nowego mechanizmu ochrony pozwala skuteczniej bronić się przed internetowymi oszustami, którzy starają się zdobyć dostęp do Twoich danych osobowych.
 • Nowość! Automatyczne zapobieganie wykorzystaniu luk
  Nawet jeśli system i aplikacje komputera nie zostały zaktualizowane przez instalację najnowszych poprawek, program Kaspersky Internet Security 2013 może zapobiec wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach poprzez:Udoskonalenie! Minimalny wpływ na wydajność komputera w większości zastosowań

  • kontrolę uruchamiania plików wykonywalnych z poziomu aplikacji, które zawierają luki;
  • analizę zachowania plików wykonywalnych pod kątem wszelkich podobieństw do złośliwych programów;
  • ograniczenie działań, które mogą wykonywać aplikacje zawierające luki.
 • Program Kaspersky Internet Security 2013 opracowano tak, by wywierał jak najmniejszy wpływ na działanie sieci, instalowanie programów oraz uruchamianie przeglądarek internetowych i innych aplikacji. Dodatkowo wyposażono go w specjalny Tryb Gracza, zapewniający możliwość nieprzerwanej zabawy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.
 • Udoskonalenie! Zoptymalizowane bazy danych wirusówDzięki dostarczanym z chmury informacjom na temat zwalczania wirusów znacznemu zmniejszeniu uległ rozmiar antywirusowej bazy danych przechowywanej na komputerze. Pozwoliło to osiągnąć lepszą wydajność działania i skrócenie czasu trwania instalacji i aktualizacji.
 • Nowość! Dłuższa praca na baterii W przypadku zainstalowania na laptopie korzystającym z energii akumulatora program Kaspersky Internet Security 2013 automatycznie redukuje zużycie zasobów, aby laptop mógł pracować jak najdłużej bez doładowania.
 • Udoskonalenie! Łatwy w użyciu interfejs Interfejs został zaprojektowany w sposób pozwalający na zwiększenie wydajności i łatwości użytkowania programu podczas wykonywania szeregu typowych czynności, takich jak rozpoczynanie skanowania czy rozwiązywanie problemów.
 • Udoskonalenie! Szybkie uruchamianie funkcji Klawiatura wirtualna Funkcja Klawiatura wirtualna pozwala użyć myszy do wprowadzania informacji związanych z bankowością online. W ten sposób Twoje dane będą zabezpieczone przed wyśledzeniem i kradzieżą przez keyloggery, hakerów i złodziei tożsamości. Program Kaspersky Internet Security 2013 umożliwia teraz szybkie uruchomienie klawiatury wirtualnej z poziomu przeglądarki WWW.
 • Nowość! Kompatybilność z systemem Windows 8 … i nowe funkcje Poza pełną kompatybilnością z systemem Windows 8 Kaspersky Internet Security 2013 oferuje nowe funkcje, które zapewniają jeszcze skuteczniejszą ochronę:
  • Kaspersky Now to nowa aplikacja przygotowana specjalnie z myślą o nowym interfejsie systemu Windows 8 – Modern UI. Aplikacja pozwala na monitorowanie stanu bezpieczeństwa komputera i szybkie uruchamianie najważniejszych funkcji ochrony.
  • Nowa technologia opracowana przez ekspertów z Kaspersky Lab pozwala na automatyczne skanowanie i leczenie aplikacji kompatybilnych z nowym interfejsem systemu Windows 8.
  • Integracja z technologią Early-Launch Anti-Malware (ELAM) zapewnia skuteczne działanie ochrony antywirusowej jeszcze przed uruchomieniem systemu operacyjnego.
  • Integracja z nowym Centrum Zabezpieczeń systemu Windows oferującym rozszerzoną funkcjonalność.

Opis wcześniejszej wersji wykonany przez użytkownika ToGor

Konkurs zorganizowano dzięki uprzejmości: Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.
Szczegóły konkursu na Forum PZD.

Komentowanie wyłączone.