Konkurs – Revo Uninstaller Pro

Revo Uninstaller Pro jest cenionym przez wielu użytkowników komputera narzędziem do usuwania niechcianych aplikacji z systemu głownie dzięki swj skuteczności którą zawdzięcza zaawansowanym i szybkim algorytmom.

[ad]

Od apletu Windows „Dodaj-Usuń programy” wyróżnia się głownie szybkością działania i dodatkowymi narzędziami, które uzupełniają deinstalację aplikacji. Są to m. in.:

 • menadżer Auto-Startu systemowego,
 • opcja bezpowrotnego kasowania plików i folderów,
 • funkcja usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, zgromadzonych ciasteczek oraz plików tymczasowych pakietu Office.
 • ciekawą opcją jest również możliwość poddania czyszczeniu całego systemu Windows w celu usunięcia z niego historii otwieranych ostatnio plików, odwiedzanych folderów jak również używanych poleceń.

 

Revo Uninstaller Pro – Opis programu

Konkurs znajdziecie na F.O.R.U.M

Dzięki NEO za zorganizowanie konkursu.

komentarze 4 do tego wpisu.

 1. Autor: Aguarius dnia 27.08.12 o godz. 08:33

  Jeszcze raz upomnę autora/ Administratora na temat warunków uczestnictwa w konkursie i wymogu posiadania 20-u komentarzy, to jest dyskryminacja! Mój głos w tej sprawie nie jest odosobniony, więc z pewnością jest słuszny i godny rozważenia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie chodzi mi o wytykanie palcem jakichś niedociągnięć lecz o zasadę pełnej demokracji! Już pisałem w tej sprawie, ale jak widać posiadanie 20 komentarzy aby uczestniczyć w konkursach jest nadal wymagane. Jestem nowym użytkownikiem, więc nie mam 20 komentarzy i możliwości uczestniczenia w konkursie co uważam za dyskryminację niezgodną z Konstytucją RP!!!

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 27.08.12 o godz. 08:52

  Zasady ustala user organizujący konkurs i one nie podlegają dyskusji.

  Bo wielkim problemem jest napisanie 20 komentarzy,ileż to wysiłku i czasu trzeba w to włożyć 😛
  Przeszkadza to tylko tym co tych 20 komentarzy nie mają, Masz czas napisać jeszcze te 20 komentarzy bo konkurs dopiero się rozpoczął, chyba że po prostu ci się nie chce, i zarejestrowałeś się na forum po to tylko aby zgarnąć licencję do revo.To jest konkurs i wedle demokracji nikt nie zmusza ciebie do brania w nim udziału.To by było na tyle.

 3. Autor: Aguarius dnia 27.08.12 o godz. 09:27

  Jeśli jedna osoba zwraca mi uwagę na to, że mam ogon z tyłu to ją olewam. Jeśli robi to kolejna osoba z rzędu, to się oglądam i sprawdzam czy aby na pewno nie mam ogona. Po za tym ja bym stawiał na jakość, a nie na ilość – jak miało to miejsce w czasach PRL. W każdym razie rewolucji w tym temacie przeprowadzać nie zamierzam i go zamykam. Poczekam cierpliwie może coś komuś zaświta w główce i przemyśli zasady?

 4. Autor: Oxygen Thief dnia 27.08.12 o godz. 09:31

  Takie reguły są do revo i tyle, masz na forum konkurs do PA gdzie nie ma limitu postów.Żadnych rewolucji nie będzie.