Putdrive.com – pobieraj za darmo z hostingów Premium.

Putdrive.com – to nowa i innowacyjna usługa która pozwala na łatwe i szybkie pobieranie plików z ponad 85 płatnych hostingów (mediafire, rapidgator, jumbofiles itp.) z pełną prędkością łączą i bez żadnych ograniczeń.Usługa pozwala również pobierać wideo z serwisów takich jak YouTube, metacafe, dailymotion i wielu innych oraz konwertować pliki wideo do formatu mp3.

[ad] Putdrive.com bez problemu również pobiera torrenty z pełną prędkością łącza i jak można wyczytać na stronie producenta robi to w pełni anonimowo (nie zapisuje adresu IP pobierającego oraz omija elementy śledzące).Putdrive.com jest usługą płatną ale przez ograniczony czas każdy kto się zarejestruje otrzyma 100GB transferu (czyli możemy pobrać 100GB danych z różnych płatnych hostingów).

Dodatkowo każdy kto się zarejestruje otrzyma 100GB miejsca na dysku Ozibox w chmurze.Możemy tam np: trzymać kopie danych.

Obsługa jest naprawdę bardzo prosta, wystarczy wkleić link do hostingu, plik torrenta, link do torrenta, magnet link czy link do wideo a następnie kliknąć Next i Start Putting.Teraz wystarczy poczekać, po chwili interesujący nas plik zostanie pobrany i zapisany na naszym wirtualnym dysku OziBox.

W przypadku gdy mamy inne wirtualne dyski w chmurze ( Box, Dropbox, Skydrive, Googledrive, Rapidshare itp.) to możemy je zsynchronizować z Putdrive.com dzięki czemu pobierane pliki będą bezpośrednio na nich zapisywane.

Polecam przetestować nową usługę.

Strona producenta

Rejestracja

Pogadanka na forum

komentarzy 5 do tego wpisu.

 1. Autor: przemeq dnia 10.03.13 o godz. 16:09

  Niby przy rejestracji wszystko OK.
  Niby później wszystko działa. ale od wczoraj kombinuję i kombinuję, i udało mi się pobrać tylko jeden plik (700 MB).
  Reszta ma cały czas „Status Downloading „…
  Mimo wszystko Dzięki i będę kombinował dalej.

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 10.03.13 o godz. 16:15

  przemeq to nowa usługa, w sumie istnieje od kilku dni więc i błędy będą a dodatkowo żeby wypromować się dali te 100GB i masa ludzi korzysta co zapycha serwery.Ja pobierałem wczoraj bez problemu.

 3. Autor: olo dnia 10.03.13 o godz. 18:21

  Witam.
  Niestety jestem chyba zbyt ograniczony co do tej strony. Miałem przez prawie 2 dni status downloading a teraz wszystko zniknęło i ne ma nic. Nie daje się pobrać ani ze stron ani z torentów. Jak dla mnie lipa.
  Pozdrawiam cierpliwych i życzę powodzenia.

 4. Autor: Oxygen Thief dnia 10.03.13 o godz. 18:31

  Może coś im nawaliło, jak juz pisałem wcześniej to nowa usługa i wolna od błędów raczej nie jest.Może też tak być że kupa ludzi się na to rzuciła i po po prostu serwery nie wyrabiają.Dziś raczej już nie naprawią.

 5. Autor: zac dnia 11.03.13 o godz. 16:06

  U mnie pobrało jeden plik, reszta wisi. Cieszy fakt, że pobiera torenty – niestety bardzo wolno (700 Mb – w zależności od tego jak wiatr zawieje pokazuje w programie, że się ściągnie za 2 dni do 2 tygodni) natomiast łącze mam całkiem, całkiem szybkie.