Ashampoo Photo Commander 10 za darmo !

Ashampoo Photo Commander 10…

… jest na czasie!

10. generacja Ashampoo Photo Commander potrafi obsłużyć wszystkie zadania dnia dzisjeszego do pracy zarówno w domu, jak i biurze.

…zarządza Twoimi zdjęciami!

Oprogramowanie pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad stale rosnącą kolekcją zdjęć i filmów. Obrazy pochodzące z innych źródeł, jak aparaty cyfrowe, mogą być wyświetlane, tagowane i organizowane, bez potrzeby wykonywania tego za każdym razem.

…jest łatwy w użyciu!

Łatwość użycia pozwala na bezproblemową edycję zdjęć i profesjonalne efekty bez znacznego wysiłku. Możesz, dla przykładu, przycinać zdjęcia, usuwać efekty czerwonych oczu, optymalizować je w zaledwie kilku kliknięciach. To oprogramowanie pozwala także na przetwarzanie wsadowe zdjęć i szybką obróbkę całych katalogów jednorazowo.

…jest twórczy!

Uwolnij swoją kreatywność, dzięki funkcjom tworzenia pokazu slajdów i kolaży zdjęć. Dodatkowo można eksperymentować z efektami zdjęć. Ashampoo Photo Commander 10 pozwala na tworzenie wielu skomplikowanych z pozoru operacji w dziecinnie prosty sposób.

…społecznościowy!

Możesz drukować zdjęcia, wysyłać je na email, nagrywać lub dzięki kreatorowi wysyłać do sieci społeczności, takich jak Facebook, YouTube czy Picasa.

…wszystkim, czego potrzebujesz dla swoich zdjęć!

Ashampoo Photo Commander 10 zapewnia wsparcie dla wszystkich zadań związanych ze zdjęciami – od przesyłania zdjęć z aparatu cyfrowego, przez organizację i edycję ich, aż to drukowania i wysyłania obrazów online. Spróbuj!

[ad]

Strona z promocją.

 

komentarze 3 do tego wpisu.

 1. Autor: Łuk dnia 11.06.13 o godz. 14:19

  No niestety czy z całym szacunkiem dla tego programu jego opis
  odpowiada najlepszym standardom mega-super-hiper bełkotu marketingowego.
  Myślę, że czasem dobrze jest to przesiać przez sito i nie powielać, chociaż programu uczciwie mówiąc nie używałem…;) z czasem ctrl+c i ctrl+v mogą się po prostu wyrobić…

 2. Autor: Aguarius dnia 11.06.13 o godz. 23:33

  Kupiłem i używałem tej wersji do niedawna, bo teraz używam najnowszej: Ashampoo Photo Commander 11. Rzeczywiście jest dobry, prosty w użyciu a do tego b. tani. Chwalę go sobie choć nie wszystko da się w nim zrobić, bo daleko mu do kombajnu. Myślę, że warto wypróbować jeśli dają za darmo. Zwłaszcza, że obie wersje moim zdaniem różnią się jedynie skórkami :).

 3. Autor: Emmers dnia 12.06.13 o godz. 18:16

  Z tymi różnicami w wersji 10 i 11 jest trochę inaczej niż tylko skórka, jak pisze mój przedmówca, W 11 odsłonie pojawiły się dwa nowe narzędzia do edycji fotografii. Narzędzie Tilt-Shift, które pozwala na tworzenie miniaturowych scen oraz Pen Effect umożliwiające precyzyjną selekcję pikseli do wprowadzania pożądanych efektów. Dodatkowo program umożliwia pracę z obrazami 3D i pozwala na otwieranie, zapis i wyświetlanie informacji o metadanych formatu Adobe XMP. W Ashampoo Photo Commander 11 jest możliwość cofania się w czasie i odwracania wprowadzonych modyfikacji obrazu dzięki zintegrowanej opcji tworzenia kopii zapasowych.