Konkurs – AVG Internet Security 2013

Kompletna ochrona Twojego komputera i tożsamości w sieci.
Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie antywirusowe.
Szybsze skanowanie i ładowanie plików wideo. Chroń swoją tożsamość podczas robienia zakupów w internecie lub korzystania z internetowych kont bankowych

Wykrywa i zatrzymuje wirusy, zagrożenia i szkodliwe opro gramowanie

Niezwykle łatwe w użyciu narzędzie do ochrony, którego potrzebuje każdy Naszym zadaniem jest powstrzymać wirusy zanim dostaną się do Twojego komputera. Sprawdzamy każdu plik, który chcesz otworzyć; linki wysłane na Twoje konto Facebook lub e-mail zanim ich użyjesz oraz strony internetowe, które odwiedzasz.
Antywirus Ochrona przed działaniem i rozprzestrzenianiem się wirusów, robaków i koni trojańskich. Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG) Chroni Twój komputer przed szkodliwym oprogramowaniem oraz usuwa zarażone pliki. AVG Anti-Rootkit Wykrywa i usuwa niebezpieczne programy typu rootkit, które zawierają złośliwe oprogramowanie mogące zaszkodzić Twojemu komputerowi. Skaner poczty e-mail systemu AVG Wykrywa zarażone lub fałszywe załączniki e-mail, tak aby nie uszkodziły Twojego komputera. Może działać jako dodatek do poczty e-mail (w tym programu Microsoft Outlook®  2010) lub jako skaner poczty e-mail dla kont korzystających z protokołów POP3, SMTP i IMAP. Technologia AVG Protective Cloud Identyfikuje i zapobiega pojawianiu się zagrożeń „w chmurze” poprzez automatyczne aktualizacje programu antywirusowego. Sieć AVG Community Protection Network Natychmiastowo usuwa zagrożenie wykryte przez któregokolwiek członka Sieci AVG, tak aby każdy jej był bezpieczny. Wszystko to dzięki ochronie antywirusowej dla całej społeczności AVG. AVG LinkScanner®  Surf-Shield Inteligentna technologia chroniąca Cię przed odwiedzaniem niebezpiecznych stron internetowych. Sprawdza na bieżąco każdą stronę, na którą masz zamiar wejść i powiadamia jeśli wykryje coś podejrzanego. Ochrona sieci społecznościowych AVG Sprawdza linki na stronach społecznościowych typu Facebook®, Twitter® itp. by zapewnić Tobie i Twoim przyjaciołom bezpieczeństwo.
[ad]

Blokuje niebezpieczne linki i pliki

Zaawansowana ochrona pozwalająca na bezpieczne udostępnianie plików Czasami dobrze jest dostać coś czego się nie spodziewamy, ale nie zawsze jest to coś dobrego. Sprawdzamy pliki, które chcesz pobrać i udostępnić, nawet jeśli używasz komunikatora internetowego, tak abyś był zawsze bezpieczny.
            Otrzymasz: Ochrona sieci AVG™
Sprawdza pliki, które chcesz pobrać, aby upewnić się, że są one bezpieczne, oraz chroni podczas gdy wysyłasz pliki przez MSN lub Yahoo! lub ICQ.

Blokowanie spamerów i oszustów

Kompletna ochrona zmniejszająca ryzyko padnięcia ofiarą hakerów Wszyscy wiemy co chcemy widzieć w naszej skrzynce odbiorczej. Uważamy na niechciane e-maile, które mogą okazać się oszustwami, natomiast skupiamy się na tych, które chcemy czytać.
            Otrzymasz: AVG Anti-Spam
Powstrzymuje spamerów i oszustów przed atakami. Zmniejsza ryzyko padnięcia ofiarą spamu oraz internetowych oszustw, skanując i sprawdzając wszystkie wiadomości e-mail pod kontem podejrzanej zawartości.

Zapobiega szpiegowaniu i kradzieży danych

Podstawowe narzędzia pozwalające kontrolować kto co może widzieć co robisz będąc online Twoja prywatność jest ważna. Czy to Twoja tożsamość, czy też wiedza kto widzi i może wykorzystać Twoje dane. Nie ważne czy jedno czy drugie, wszystko jest przez nas chronione.
AVG Do Not Track Informuje Cię, które strony gromadzą dane o Twojej aktywności online, dając Ci możliwość wyboru czy chcesz na to pozwalać, czy też nie. Jest to możliwe jeśli wybierzesz Pasek narzędzi zabezpieczeń systemu AVG podczas instalacji, lub jako oddzielny dodatek. Obsługuje Internet Explorer®, Mozilla Firefox® i Google Chrome®. AVG Identity Protection™ Nie tylko chroni Twoich informacji gdy jesteś online, lecz także broni dostępu do Twoich danych osobowych, znajdujących się na komputerze. Anti-Spyware Chroni Twoją tożsamość przed oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym śledzącym informacje osobiste. Strażnik WiFi AVG Pozwala na uniknięcie podłączenia się do fałszywych punktów dostępu WiFi wykorzystywanych przez hakerów, ostrzegając Cię, gdy Twój komputer chce uzyskać dostęp do nieznanych sieci Wifi.

Chroni Twoje dane osobiste przed hakerami

Kompletna ochrona kart kredytowych, danych bankowych czy też innych informacji osobistych, których używasz w sieci. Gdy robisz zakupy w sieci lub używasz internetowych kont bankowych, zawsze chcesz mieć pewność, że robisz to bezpiecznie. Obserwujemy dane osobiste, które wprowadzasz do internetu, żeby zapewnić im bezpieczeństwo, podczas gdy Ty możesz zająć się swoimi sprawami.
            Otrzymasz: Udoskonalona Zapora AVG
Blokuje hakerów chcących otrzymać dostęp do prywatnych danych, znajdujących się na Twoim komputerze. Zabezpiecza Ciebie i innych ludzi przed szkodliwym działaniem złośliwego oprogramowania. Działa w sieciach przewodowych i bezprzewodowych.

Zapewnia płynna i szybką pracę komputera

Podstawowe narzędzia, które zapewniają płynna pracę Twojego komputera… ponieważ antywirus nigdy nie powinien Cię spowalniać. Nie obawiaj się, że nowe pliki Cię spowolnią. Nasz program działa w ten sposób, aby nie zmniejszać wydajności Twojego komputera.
AVG Turbo Scan Dzięki nowej sekwencji skanowania, znacznie skraca czas jego trwania, zaczynając od plików najwcześniej zapisanych na dysku twardym. Tryb gry Wstrzymuje skanowania i aktualizacje w czasie gdy grasz, eliminując tym samym opóźnienia i przerwy w grze. Zabezpiecza również wszystkie Twoje profile internetowe przed hakerami, którzy nastawieni są na kradzież i sprzedaż Twoich osiągnięć. Inteligentny Skaner AVG Skanuje komputer w momencie gdy go nie używasz. Przęłącza się na niski priorytet gdy tylko ruszysz myszką lub naciśniesz jakiś przycisk. Pomija pliki, które były już skanowane aby ograniczyć zużycie procesora do minimum.

Przyspiesza przeglądanie sieci

Dla niezwykłych doświadczeń wizualnych Polubisz to jeśli spędzasz sporo czasu w serwisie YouTube. Jeszcze szybsze pobieranie plików video – kto by tego nie chciał?

Konkurs znajdziecie na forum

Komentowanie wyłączone.