Outpost Security Suite Pro za darmo !

Outpost Security Suite Pro  jest pakietem ochronnym pozwalającym na pełne zabezpieczenie komputera przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami jak wirusy, programy szpiegowskie, włamania hakerów czy spam. Obejmuje program antywirusowy, antyspyware, personal firewall (zapora osobista), system antyspamowy oraz specjalny moduł chroniący prywatność w Internecie. Outpost Security Suite Pro 2009 to pierwszy pakiet, który oferuje obie funkcje: zaawansowaną ochronę oraz prostą obsługę. Jest to możliwe dzięki połączeniu opracowanej przez Agnitum technologii Host Protection oraz automatycznemu tworzeniu reguł przy pomocy społeczności ImproveNet.

[ad]

Społeczność ImproveNet jest tworzona przez wszystkich użytkowników programu, którzy zainstalowali program oraz wyrazili zgodę na przesyłanie anonimowych informacji o aplikacjach łączących się z Internetem i o regułach dla nich tworzonych. Obecnie dzięki współpracy z wszystkimi użytkownikami ze społeczności ImproveNet, Agnitum udostępnia ponad 12 tysięcy gotowych szablonów reguł.

Outpost Security Suite wykorzystuje również nową metodę identyfikacji zainstalowanych na komputerze użytkownika programów. Poprzez sprawdzanie certyfikatów poszczególnych programów  Outpost Security Suite rozpoznaje, które aplikacje wymagają połączenia internetowego do prawidłowej pracy i automatycznie tworzy odpowiednią regułę, ograniczając w ten sposób interwencję użytkownika do minimum.

Strona z promocją

Rejestracja

❗ Uwaga ❗ Radzę się spieszyć, promocja trwa od 2 do 4 sierpnia.Licencja jest na rok 😀

 Wersja 32 bit do pobrania

Wersja 64 bit do pobrania

komentarzy 85 do tego wpisu.

  1. Autor: m. dnia 03.08.11 o godz. 13:15

    te licencje to chyba wszystkie takie same, przynajmniej mi takie wyszly. znaczy jeden klucz dla wszystkich, jedna instalka i zbieranie bazy maili przy okazji 😉

  2. Autor: ddarc dnia 03.08.11 o godz. 13:45

    hmm,,chyba sie przesiąde na niego dziś pod wpływem/wrażeniem między innymi takiej recenzji :
    2011-07-22: A single product update:
    Outpost Security Suite Pro 7.5.1.3791.596.1681
    Outpost Security Suite Pro belongs among the best products we test in Proactive Security Challenge. The new version confirmed the Excellent performance of this security product again. It failed only 4 tests out of 148 tests, which makes 97% score.

    stąd: http://www.matousec.com/projects/proactive-security-challenge/

    dzięki Oxy za wynalazek tutaj z tą promocją
    🙂
    [i zgadza sie jak widać-link właściwy był nieaktywny a poprawiony już zadziałał]

    pozdro

  3. Autor: Oxygen Thief dnia 03.08.11 o godz. 13:52

    Klucze są generowane na podstawie maila, ja mam 2 klucze inne.Co do zbierania maili , to polecam używać koszmail na takie promocje

  4. Autor: win98 dnia 03.08.11 o godz. 14:29

    @calton

    Cytat ze strony polskiego dystrybutora produktów AGNITUM:

    „Licencja na program jest bezterminowa i jest oferowana z serwisem na 1 rok lub 2 lata. Licencja bezterminowa oznacza, że po wygaśnięciu serwisu program nadal będzie działał, natomiast nie będzie aktualizował baz sygnatur oraz swoich komponentów, co znacznie obniży poziom bezpieczeństwa.

    Serwis obejmuje prawo do korzystania z pomocy technicznej (przez telefon, e-mail) oraz dostęp do wszystkich aktualizacji (aktualizacji baz sygnatur i nowszych wersji programu).”

    Uważam, że warto spróbować, a co… 😉

    P.S. Używam Outpost Firewall Pro od ver. 2.x i nigdy po upływie licencji firewall nie został zablokowany, a zdarzało mi się spóźnić z odnowieniem licencji nawet 1 rok 😀 ( Co do wersji promocyjnej, to reki nie dam sobie uciąć, ale podejrzewam, że mechanizm będzie taki sam).

  5. Autor: win98 dnia 03.08.11 o godz. 14:35

    Wersja Promocyjna raczej nie ma pomocy technicznej :]

  6. Autor: Oxygen Thief dnia 03.08.11 o godz. 14:42

    Tak , ale mowa tam jest o licencjach za które trzeba becalować :P. Licencje promocyjne to inna bajka.

  7. Autor: Daniel dnia 03.08.11 o godz. 15:23

    Jest może jakieś spolszczenie do tej wersji?

  8. Autor: Paul dnia 03.08.11 o godz. 17:01

    Ten pakiet jest raczej kiepskim a szkoda. Przetestujcie sobie na stronie z próbkami malware (pareto) http://www.anonymz.com/?http://www.malwareblacklist.com/showMDL.php.
    Inne antywirusy, np. nod, kaspersky czy avast! nie mają problemu z wykryciem infekcji……

  9. Autor: Klo$z@rd dnia 03.08.11 o godz. 17:13

    Chyba będę niepopularny, ale trochę krytyki myślę, że nie zaszkodzi. Na stronie http://www.anonymz.com/?http://internet-security-suite-review.toptenreviews.com/ znaleźć można najnowszy ranking najlepszych suit bezpieczeństwa w 2011 r. Outpost zajmuje 23 miejsce (ostatnie). Oczywiście rankingi często robione są na tzw. użytek, ale zawsze jest w nich sporo z prawdziwości. Sam ranking jest w miarę ostrożny w ocenach, nie ma poważnych skrajności. Dlatego też ta ostatnia pozycja mnie osobiście nie buduje i nie przekonywuje do programu. Mam sporo wątpliwości, bowiem w przypadku antyspyware i antywirusa program ma skuteczność ocenianą na około 60%. Jedynie firewall ma wyróżniającą skuteczność – około 90%. Łatwość w użytkowaniu została oceniona na 50%, co przy braku wersji polskiej może stanowić skuteczny 'firewall’ w korzystaniu w pełni z programu przez wiele osób, a przecież nie o to chodzi.
    Osobiście radziłbym ostrożność w zamianie dotychczasowego użytkowanego programu na Outpost, bo jest taka opcja, że można się obudzić z ręką … w nocniku. Zaglądnąłbym temu darowanemu koniowi (nomen omen mam nadzieję, że nie trojańskiemu) w przysłowiowe nie tylko …zęby.

  10. Autor: Oxygen Thief dnia 03.08.11 o godz. 17:32

    W tym pakiecie koniem pociągowym jest zapora i HIPS, pytanie czy uruchomiłeś ten syfek czy tylko skanik.Zresztą nie ma pakietów idealnych każdy coś przepuści.

  11. Autor: Oxygen Thief dnia 03.08.11 o godz. 17:35

    Ten ranking nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, po prostu nie zapłacili .

  12. Autor: Klo$z@rd dnia 03.08.11 o godz. 18:49

    @ Oxy
    To szkoda, że żadnym. Jakaś przymiarka powinna być.
    Co do płacenia… Nie masz znaczącej pozycji na rynku – to musisz płacić. Masz już pozycję – musisz płacić, żeby jej nie utracić. Nie dajesz kasy – to ciebie nie ma. Ile to już firm i programów zniknęło z rynku.
    Jeśli – jak twierdzisz – Outpost nie zapłaciło, to należałoby zapytać – dlaczego? Nie mają kasy? Nie chcą jej dać? Może agencja rankingowa nie jest cacy?
    Jak zwał tak zwał, jednakże to inni są wyżej. Idąc Twoim tokiem myślenia, pewnikiem zapłacili. Pozostaje pytanie…dlaczego??? Na pewno nie dlatego, że agencja rankingowa jest be. Nie opłaca się wszystkich agencji rankingowych, tylko te znaczące. Znakiem tego… cbdo.

  13. Autor: Oxygen Thief dnia 03.08.11 o godz. 19:28

    Nie zapłacili bo ten ranking nie jest żadnym wyznacznikiem, w teście przytoczonym we wsześniejszym linku ( ci to testują FW a tak naprawdę HIPSY w FW ) Outpost dobrze zapłacił i wysoko stoi, PC Tools nawet robił swój FW pod ten test, Defensewalla FW nawet nie chcieli przetestować bo nie wiedzą/rozumieją jak działa. Tragedia nikomu już nie można wierzyć.

  14. Autor: Klo$z@rd dnia 03.08.11 o godz. 19:50

    @Oxy
    Dajesz za przykład test grupy a raczej zborczej trupy Matouska w konfrontacji z uznaną agencją rankingową TechMediaNetwork? Litości!!! No to pozwolę sobie na cytat:
    The faithful reader of my blog will probably remember the critical article I wrote about Matousec and his Firewall Challenges, “Matousec’s Firewall Challenge wrinkle: conflict of interests?” and the honor I granted him to add his Challenges to “Smokey’s Security Weblog Hall of Shame”.
    Matousec’s Firewall Challenges are continiuos subject of critism, not only be me but by many other people also. It was clear that Matousec was looking for ways to control reputation damage. We also remember well the possibilty of a re-test of vendors product by Matousec, of course after paying for such favor. In this way, a “bad” test could be curved into a “good” test.
    Apparently Matousec is opinion to shut the mouth of criticasters by renaming past month his “Firewall Challenges” into “Proactive Security Challenges”. Almost at the same time he surprised us with the announcement that DIFINEX acquired Matousec….To me it is obvious that Matousec’s recent moves confirm my negative feelings about him and his tests. More questions raised instead of satisfying.
    Źródło: http://dereferer.ws/?http://smokeys.wordpress.com/tag/different-internet-experience-ltd/
    + trochę doświadczenia + nos

  15. Autor: Oxygen Thief dnia 03.08.11 o godz. 20:01

    Uznana jak dla kogo 😛 , swego czasu był wątek w sieci o tej „uznanej” agencji i wcale jej tam nie zachwalali.Niestety nie podlinkuję bo nie pamiętam a w archeologa też mi się nie chce bawić.Jaka jest Metodologia tych testów?, dla mnie to kolejna stronka gdzie za mamonę dostajesz „gutes” wynik 😛

    Tak czy owak żadnego z tych czortów nie zainstaluję z prostej przyczyny

    AG mistrzem jest 😀

  16. Autor: Klo$z@rd dnia 03.08.11 o godz. 20:12

    I jeszcze jedno. Poczytałem trochę o założycielu Matousku – Czechu z pochodzenia. Każdy producent może, po ujawnionych złych wynikach testów swoich oprogramowań, zamówić płatną, podkreślam płatną analizę u Matouska. W wyniku działania grupy testerów, w większości czeskich studentów, zostaje ogłoszony nowy wynik i najczęściej zdarza się (oczywiście przypadkowo 🙂 ), że ten płatny test, nie wiedzieć dlaczego (jak w tym czeskim filmie, gdzie nikt nic nie wie) jest zgoła diametralnie różny od tego pierwotnego. I to właśnie działanie nie za bardzo podoba się fachowcom z branży. Ot i wszystko. Wspominałeś coś Oxy o … płaceniu.

  17. Autor: Klo$z@rd dnia 03.08.11 o godz. 20:25

    @Oxy
    Nie jestem rzecznikiem TechMediaNetwork. Jak wspomniałem, jestem rzecznikiem swojej osoby i swojego nosa. Ranking TechMediaNetwork po prostu bardziej mnie przekonuje niż trupy Matouska. Jakoś tym Czechom nie wierzę od czasu, kiedy dowiedziałem się, że ze pewnej nocy Hitler zaprosił do siebie prezydenta Czechosłowacji Emila Hache i zamknąwszy się z nim w pokoju sam na sam zaczął na niego krzyczeć, że jeśli nie podpisze kapitulacji Czechosłowacji, to jego samoloty zbombardują Pragę, co Hacha tak mocna przestraszyło, że aż biedaczysko zemdlał i po odzyskaniu przytomności podpisał kapitulację. Po prostu nie wierzę…

  18. Autor: Oxygen Thief dnia 03.08.11 o godz. 20:53

    Czyli jest tak jak napisałem na początku płacisz masz nie płacisz nie masz.

  19. Autor: Andy dnia 03.08.11 o godz. 21:14

    @Klo$z@rd,
    @Oxygen Thief

    Panowie i po co taka długa dyskusja 😛
    Wniosek jest prosty. producenci pakietów bezpieczeństwa AV / FW / IS chcą zarobić na użytkownikach komputerów. To i inni się wycwanili i chcą zarobić na nich 😛
    Dlaczego twierdzę, że producenci programów do zabezpieczeń chcą zarobić na użytkownikach komputerów? Bo myślę, że nie ucieszyłaby ich wiadomość gdyby ktoś opracował system odporny na wirusy 😀 albo gdyby w magiczny sposób wszystkie były nieszkodliwe bądź zniknęły 😛

  20. Autor: win98 dnia 03.08.11 o godz. 21:47

    @ Klo$z@rd
    Przychylam się do opinii Oxy, „koniem pociągowym jest zapora i HIPS”, reszta to miły dodatek. Ja osobiście używam Firewalla Pro z Avira, Zemana, Malware Defender i nic się nie gryzie. Jak Security Suite wykryje antywirusa już zainstalowanego, to o ile mnie pamięć nie myli (czasami jednak to robi), nie aktywuje własnego. Outpost, to moim zdaniem przemyślane rozwiązania, a nawigacja/zarządzanie firewallem jest bardzo intuicyjne.
    A testy o których wspominasz… nie wierzę w obiektywność jeśli w tle jest kasa. Pozdrawiam.

  21. Autor: Klo$z@rd dnia 03.08.11 o godz. 21:58

    @Andy
    Tak sobie gawędzimy – jak to mawiają starożytni Rosjanie – dla „poddierżki razgawora” i żeby cokolwiek działo się na forum 🙂 Sorry Oxy, że wyraziłem opinię w liczbie mnogiej.

  22. Autor: Andy dnia 03.08.11 o godz. 22:06

    Niemniej jednak powiem wam, ze jeśli ta promocja była decyzją marketingową Agnitum to im się udała. Myślę, że taka promocja z ich strony jest lepsza niż płacenie jakieś firmie za test ich oprogramowania.
    A że z promocją trafili w „10” może świadczyć liczba komentarzy w tym wpisie na blogu 🙂 Przynajmniej o Outpoście zrobiło się głośno 🙂

  23. Autor: Klo$z@rd dnia 03.08.11 o godz. 22:24

    @win98
    Nie dyskutuję co do jakości jakichkolwiek programów. Nigdzie nie powiedziałem, że jakiś jeden program jest lepszy/gorszy od drugiego. Włożyłem drut w szprychy pisząc o rankingu agencji TMN, niekorzystnym a raczej fatalnym dla Outposta w porównaniu do rankingu Matouska (opłaconemu przez Outposta), gdzie wywindował się, a jakże, na 1-sze miejsce.
    A moim celem było wywołanie refleksji, czy aby wszystko jest OK z tym Outpostem.

  24. Autor: calton dnia 04.08.11 o godz. 01:58

    wygląda na to , że program chyba średni. jak ktoś nie ma innej opcji to na rok cyba warto(?)

  25. Autor: Oxygen Thief dnia 04.08.11 o godz. 08:44

    Program dobry ale tak jak już wcześniej pisałem koniem pociągowym jest tu FW z Hipsem.Warto zainstalować w końcu licencja jest na rok 😀

  26. Autor: Mario dnia 04.08.11 o godz. 11:57

  27. Autor: jorn11 dnia 04.08.11 o godz. 13:47

    dobra … napiszcie czy ten program spowalnia działanie komputera ….. i z góry dzięki za odpowiedz

  28. Autor: Klo$z@rd dnia 04.08.11 o godz. 15:55

    @ Mario
    Dzięki za link. Z zestawienia wynika, że test ten dotyczy wyłącznie antywirusów, nie zaś kombajnów z firewallami. Ponadto:
    1. dotyczy wersji z 2009 r. oznaczonych 2010 (data testów luty 2010)
    2. brak danych skuteczności skanera antywirusowego u Outposta, który
    3. wysoką 7 pozycję zawdzięcza…i tu uwaga: możliwościom (jakim?), łatwości w obsłudze, cenie i wyglądowi. Nie będę tego komentował,,,

  29. Autor: Oxygen Thief dnia 04.08.11 o godz. 16:03

    Takie są ogólnie testy gazetowe gdzie liczy się głównie wygląd i łatwość obsługi 😛

  30. Autor: Klo$z@rd dnia 04.08.11 o godz. 18:13

    Na końcu mojego postu umieszczam link ze spolszczeniem, a raczej z plikami z działającej na 100% polskiej wersji Outpost Security Suite Pro 7.1 (zainstalowałem, odpaliłem i odinstalowałem). Paczka zawiera skopiowane wprost foldery oraz podfoldery z plikami, co oznacza, że tak powinny być one umiejscowione. Jest też plik pomocy w polskiej wersji językowej. Ponieważ sam nie dokonywałem spolszczenia wersji promocyjnej i najbliższej przyszłości nie mam na to czasu, proszę o szczegółowe info te osoby, które całą tę procedurę przeszły z powodzeniem. Mam nadzieję, że Oxy władający tą stroną nie odmówi nam gościnności i udostępni jej ramy do kontynuacji dyskusji.
    Link: http://www.anonymz.com/?http://mir.cr/0C8OVDRZ 🙂

  31. Autor: Oxygen Thief dnia 04.08.11 o godz. 18:55

    Dzięki, dodam na forum 😀

  32. Autor: Klo$z@rd dnia 04.08.11 o godz. 19:36

    I jeszcze instrukcja obsługi w języku polskim, jeśli jest komuś potrzebna, aktualna począwszy od wersji 2008 http://www.anonymz.com/?http://mir.cr/1MJIGZOZ 🙂

  33. Autor: Orion dnia 07.08.11 o godz. 09:14

    Jeszcze a propos klucza. Niestety ale ten rok liczy się od daty wygenerowania klucza :(, Ja zainstalowałem sobie ten pakiet 4 dni później i pokazało mi ze mam 361 dni do końca….

  34. Autor: Oxygen Thief dnia 07.08.11 o godz. 09:22

    Wiesz to są licencje promocyjne i one są z innej bajki 😛 .Producenci się tak zabezpieczają przed nastukaniem licencji na kolejne 100 😛 lat, czy sprzedażą na alledrogo 😀

  35. Autor: Orion dnia 08.08.11 o godz. 15:29

    No ale dobre i to że to roczna licka a nie na 3 miechy….